​Vatan Partisinden Asimder`e Ziyaret - Gündem
23 Temmuz 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4510 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Ծմակ / Ժամ : Հոթապեալ

Gündem :

24 Mayıs 2017  

​Vatan Partisinden Asimder`e Ziyaret

​Vatan Partisinden Asimder`e Ziyaret ​Vatan Partisinden Asimder`e Ziyaret
Vatan Partisi Iğdır İl Başkanlığı yöneticileri, İl Genel Meclis Üyesi Adayları Ayhan Aydın ve Kemal Erik Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) Genel Başkanı Göksel Gülbey'i makamında ziyaret etti.

Vatan Partisi İl yöneticilerinin ve İl Genel Meclis Üyesi adaylarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Asimder Genel Başkanı Göksel Gülbey, Dünya çapında ve özellikle bölgede yürüttükleri çalışmalarla sözde Ermeni soykırım iddialarının haksızlığını ortaya koymaya çalıştıklarını belirtti.

Gülbey, "Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in sözde Ermeni soykırımı yalanlarına karşı vermiş olduğu mücadele taktire şayandır. Asimder olarak Türkiye genelinde yaptığımız faaliyetlerde Türkiye Gençlik Birliği (TGB) ve Vatan Partisi teşkilatları ile birlikte hareket ettiğimiz olmuştur. Doğu Perinçek ve Mehmet Perinçek'in yapmış olduğu çalışmalar Ermeni lobisinin elini zayıflatmış ve AHİM'de kazanmış olduğu dava sözde Ermeni soykırımı yalanı karşısında büyük bir zaferdir. Asimder genel merkezi olarak sözde Ermeni soykırımı ve Ermeni lobisinin karalama kampanyasına karşı sizinle birlikte çalışmaya her zaman hazırız. Iğdırilinde yapılacak olan İl Genel Meclis Üyeliği seçiminde de partinize ve adaylarına başarılar dileriz" dedi.

Vatan Partisi Iğdır İl Genel Meclis Üyesi adayı Ayhan Aydın ise, Vatan Partisi Genel Merkezinin sözde Ermeni soykırımı yalanlarına karşı rahmetli KKTC kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş öcülüğünde kurulan Talat Paşa Komitesi ile birlikte yıllardır vermiş oldukları mücadelenin sonucu AHİM zaferinin oluştuğunu belirtti.Aydın, "Asimder'in yakınen çalışmalarını takip etmekteyiz. Sözde Ermeni soykırımı hakkında yapmış olduğunuz çalışmaları parti teşkilatı olarak desteklemeye her zaman hazırız. Parti Genel Başkanımız Doğu Perinçek bu konuda fedakarca çalışmakta. Bundan sonra beraber milletimize atılan bu çamurların ve soykırımcı iftirasının karşısına dikileceğiz. Aday olduğumuz İl Meclis üyeliği ile ilgili seçimde halkımız bizi tercih ederse ilk işimiz Iğdır'da bulunan ve Türkiye'nin en yüksek anıtı olan birinci dünya harbinde Ermeni çetelerince katliama uğramış Müslüman Türklere ait anıt müzenin resmi bir müze olarak tanınması için çalışma başlatacağız" şeklinde konuştu.

Ziyaretin sonunda Asimder Genel Başkanı Göksel Gülbey, Vatan Partisi yöneticileri ve İl Genel Meclis üyesi adaylarına bölgede Ermeni çetelerin yaptığı katliamları içeren tarih kitapları hediye etti. - IĞDIR
Bu haber Ha.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+