Erivan’da iki gün sürecek ″Ermenistan’da Belçika İş Haftası″ Forumu gerçekleştirilecek - Gündem
29 Mayıs 2020 - Հակական տոմար - Տարի : 4512 / Ամիս : Մարերի / Օր : Վարագ / Ժամ : Ծայգն

Gündem :

04 Kasım 2011  

Erivan’da iki gün sürecek ″Ermenistan’da Belçika İş Haftası″ Forumu gerçekleştirilecek

Erivan’da iki gün sürecek ″Ermenistan’da Belçika İş Haftası″ Forumu gerçekleştirilecek Erivan’da iki gün sürecek ″Ermenistan’da Belçika İş Haftası″ Forumu gerçekleştirilecek
Erivan’da 7-8 Kasım’da ″Ermenistan’da Belçika İş Haftası″ başlıklı iki günlük bir Forum gerçekleştirilecek. Forumda Ermenistan Ekonomi bakanı yard. Garegin Melkonyan, Belçika Krallığı Dışişleri Bakanlığı Merkezi ve Doğu Avrupa direktörü Gunther Sluvagen, Ermenistan-Belçika Ticaret ve Sanayi Odası bşk. Valeri Safaryan, Valonya İhracat ve Yabancı Ülkelere Yatırım Ajansı direktör yard. Chantal de Blun, UNIDO Programları koordinatörü Anahit Simonyan, Valonya bölgesinden Belçikalı işadamları konuşmalar yapacişadamlarıklar. İş forumunun resmi bölümünün sona ermesi sonrasında Ermeni ve Belçikalı işadamları arasında bireysel buluşmalar gerçekleştirilecek.

Ermenistan Ekonomi bakanı yard. Garegin Melkonyan, Belçika Krallığı Moskova Büyükelçiliği Flandria Yatırım ve Ticaret Komiseri Andrei de Reik ve Flandiria eyaletinden Belçikalı işadamları sunumlar gerçekleştirecekler. Forum çerçevesinde 8 Kasım’da Ekonomi bakanı yard. Garegin Melkonyan, Belçika Krallığ Valonya ve Flandria eyaleleri heyet başkanlarının katılımıyla bir basın toplantısının düzenlenmesi öngörülmekte.

http://news.am/tur/news/80696.htmlBu haber .... kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.
+