Şişli den Haberler - Spor
29 Eylül 2020 - Հակական տոմար - Տարի : 4513 / Ամիս : Հոռի / Օր : Վարագ / Ժամ : Լուսակն

Spor :

15 Kasım 2011 - Bu haber 2.526 kez okundu.  

Şişli den Haberler

Şişli den Haberler Geçtiğimiz günlerde Ermenistan bayan ve erkek satranç milli takımları 3-11 Kasım da Yunanistan da yapılan Avrupa şampiyonasına katıldılar.
Geçtiğimiz günlerde Ermenistan bayan ve erkek satranç milli takımları 3-11 Kasım da Yunanistan da yapılan Avrupa şampiyonasına katıldılar.Erkek milli takım Avrupa 3. sü olurken bayan milli takımı ise Avrupa 7. si oldu.

Levon Aronyan süper turnuva Tal Memorial a katılacagından İstanbul a gelemedi.Istanbul da Artur Cubukcuyan baskanlığındaki tum kafıle Majak Ohanyan Çakır tarafından agırlandı.Bogazdaki Set restauranttaki davete Şişli spor kulübü yöneticileri Jirayr Kılıçdağ,Arno Garabetyan ve Sarven Çakmak da hazır bulundular .Daha sonra tüm kafile Şişli Spor Kulübüne gelerek Şişli li minik ve büyük Satranç takımları ile hem sohbet ettiler hem de Satranç ile ilgili oyunlar ve bilgi paylaşımı yaptılar.

Ermenistan milli takımı ile Erkeklerde Sergei Movsesian, Vladimir Akobian, Gabriel Sargsyan ve Robert Hovannisyan Bayanlarda ise
Elina Danielian, Lilit Mkrtchian (Şişli Spor kulübü sporcusu) ,Lilit Galoyan, Maria Kursova ,Nelli Aginyan bu ziyarette hazır bulundular.

Jirayr Kılıçdağ tüm sporculara Şişli kulübü hediyeleri ve Bayan ve Erkek milli takımlarına elde ettikleri başarılar nedeniyle Şişli Kulübü adına plaketleri verdi.

Toplantıda hazır bulunan Nazar Hançer de 1998 Olimpiyat Şampiyonu olan takımda da yer alan Gabriel Sarkisyan a o zamanki gazete kupürlerini ve haberleri gösterdi.


Bu haber .... kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı ve yazarına ait olup,
Bolsohays.com sitesi haber hakkına herhangi bir görüş üstlenmemektedir.
+