Şişli den Haberler - Spor
03 Aralık 2020 - Հակական տոմար - Տարի : 4513 / Ամիս : Տրե / Օր : Արամ / Ժամ : Շառաւիղեալ

Spor :

09 Mart 2012  

Şişli den Haberler -

Şişli den Haberler Şişli den Haberler

VOLEYBOL:
Şişli A bayan Voleybol takımı Manisa Salihli Belediyesi takımını deplasmanda 3-0 mağlup ederek çok önemli bir galibiyet aldı.Şişli bayanları 4. sıradaki rakiplerini yenerek puanını 36 ya yükseltti ve son 2 maça girilirken rakibinin play-off şansını büyük ölçüde azalltı.Yaklaşık 1000 seyircinin yoğun desteğine rağmen Şişli bayanları setleri 18/25 21/25 21/25 kazandı.
Şişli bayanları bu hafta Istanbul Burhan Felek 50.Yıl Spor Salonunda lig lideri Karşıyaka ile Pazar günü saat 13:00 de karşılaşacak.Maç Kanal B televizyonundan ve Voleyboltv den naklen yayınlanacak.

BASKETBOL:
Şişli Basketbol A erkek takımı Ankara deplasmanında Ankara Anadolu Basket takımına 70-54 mağlup oldu.
Şişli takımı bu hafta 10 mart Cumartesi günü saat 16:00 da Bayrampaşa spor salonunda Eskişehir Anadolu Üniversitesi takımı ile karşılaşacak.Şişli şu anda 6 takım arasında 5. sırada bulunmasına karşın bu haftaki maçını kazanırsa 3. sıraya yükselecek.

SATRANÇ:
Şişli Satranç altyapı takımları geçen hafta yaptıkları maçlarda büyük bir başarı sağladılar.

Çocuk liginde Arda Azinyan, Aris Dikris Nişan, Aren Demirci, Garen Yelegen ,Sinan Unan , Selin Tombak,Aren Demirci,David Üge ve Haçik Olgar dan oluşan takım Hekimoğlu Kanaryalar takımını 4-0 hükmen ,İsem Mandalinaları 4-0 yenerken Cesur Kafalar a 3-1, Çapa İ.Ö.O na da 3,5-- 0,5 mağlup oldu.Şişli takımı 22 takım arasından 9 sırada bulunuyor.

Yıldızlar liginde ise Şişli takımı ilk maçında Piyon Piyondur takımına 4-0 mağlup olurken 2. maçta Bilge İsteklileri 4-0 yendi.Şişli takımında Levon Çağla,Arden Toros,Aleks Dağlıyan,Sevada Demirci,Ayk Dinçkayıkçı ve Suren Ayaz yer alıyorlar.Yıldız takım 9 takım arasında 5. sırada bulunuyor.

Satranç altyapı takımların başında Sayat Tuğlacı,Rupen Asadur Sarven Çakmak,Aras Togaç ve Nadin Gemrekoğlu bulunuyor.

Bu haber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı () ve yazarına ait olup,
Bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.
+