Şişli den Haberler - Spor
17 Ocak 2020 - Հակական տոմար - Տարի : 4512 / Ամիս : Արաց / Օր : Ասակ / Ժամ : Առագոտ

Spor :

09 Mart 2012  

Şişli den Haberler

Şişli den Haberler Şişli den Haberler

VOLEYBOL:
Şişli A bayan Voleybol takımı Manisa Salihli Belediyesi takımını deplasmanda 3-0 mağlup ederek çok önemli bir galibiyet aldı.Şişli bayanları 4. sıradaki rakiplerini yenerek puanını 36 ya yükseltti ve son 2 maça girilirken rakibinin play-off şansını büyük ölçüde azalltı.Yaklaşık 1000 seyircinin yoğun desteğine rağmen Şişli bayanları setleri 18/25 21/25 21/25 kazandı.
Şişli bayanları bu hafta Istanbul Burhan Felek 50.Yıl Spor Salonunda lig lideri Karşıyaka ile Pazar günü saat 13:00 de karşılaşacak.Maç Kanal B televizyonundan ve Voleyboltv den naklen yayınlanacak.

BASKETBOL:
Şişli Basketbol A erkek takımı Ankara deplasmanında Ankara Anadolu Basket takımına 70-54 mağlup oldu.
Şişli takımı bu hafta 10 mart Cumartesi günü saat 16:00 da Bayrampaşa spor salonunda Eskişehir Anadolu Üniversitesi takımı ile karşılaşacak.Şişli şu anda 6 takım arasında 5. sırada bulunmasına karşın bu haftaki maçını kazanırsa 3. sıraya yükselecek.

SATRANÇ:
Şişli Satranç altyapı takımları geçen hafta yaptıkları maçlarda büyük bir başarı sağladılar.

Çocuk liginde Arda Azinyan, Aris Dikris Nişan, Aren Demirci, Garen Yelegen ,Sinan Unan , Selin Tombak,Aren Demirci,David Üge ve Haçik Olgar dan oluşan takım Hekimoğlu Kanaryalar takımını 4-0 hükmen ,İsem Mandalinaları 4-0 yenerken Cesur Kafalar a 3-1, Çapa İ.Ö.O na da 3,5-- 0,5 mağlup oldu.Şişli takımı 22 takım arasından 9 sırada bulunuyor.

Yıldızlar liginde ise Şişli takımı ilk maçında Piyon Piyondur takımına 4-0 mağlup olurken 2. maçta Bilge İsteklileri 4-0 yendi.Şişli takımında Levon Çağla,Arden Toros,Aleks Dağlıyan,Sevada Demirci,Ayk Dinçkayıkçı ve Suren Ayaz yer alıyorlar.Yıldız takım 9 takım arasında 5. sırada bulunuyor.

Satranç altyapı takımların başında Sayat Tuğlacı,Rupen Asadur Sarven Çakmak,Aras Togaç ve Nadin Gemrekoğlu bulunuyor.Bu haber .... kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+