Şişli den Haberler - Spor
13 Aralık 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4512 / Ամիս : Քաղոց / Օր : Պարխար / Ժամ : Հրակաթն

Spor :

21 Mart 2012  

Şişli den Haberler

Şişli den Haberler Şişli den Haberler

VOLEYBOL:
Şişli A bayan Voleybol takımı Türkiye 2. ligindeki sezonun son maçında Çerkezköy Belediye takımını 3-1 mağlup etti.Maçın setleri 25/16 21/25 25/20 25/16 sonuçlandı.Şişli böylece rakibini 4. lükten etti ve büyük bir süprize imza attı.
Şişli bayanları ligi 42 puanla 6. sırada tamamladı.(Resim)

BASKETBOL:
Şişli A erkek Basketbol takımı Türkiye 3. liginde geçen hafta yaptığı son maçında Batman Petrolspor ile yaptığı maçı 70-60 kaybetti.
Şişli bu hafta İzmir deplasmanında İzmir Büyükşehir Belediye ile karşılaşacak.

SATRANÇ:
Türkiye Şampiyonası öncesinde yapılan Istanbul Yöresel lig maçları Şişli Spor Kulübü lokalinde yapıldı.Şişli Kulübü ilk maçta rakibi Haydarpaşa takımı maça gelmeyince karşılaşmayı 8-0 hükmen kazandı.2. maçta ise güçlü rakibi Denizatı takımını 4,5-- 3,5 mağlup etti.
Turnuva Nisan ve Mayıs aylarında devam edecek.(Resim)
Şişli Spor Kulübü altyapı sporcularından Tibet Kağan Özgür yıldızlar kategorisinde İstanbul 1. si oldu.Rupen Asaturoğlu nun çalıştırdığı Tibet aynı zamanda Şişli A takım kadrosunda da yer alıyor.(Resim)

65. YIL ETKİNLİKLERİ:
Şişli Spor Kulubü 65. yıl etkinlikleri çerçevesinde 5 Mayıs Cumartesi aksam bir yemek düzenleyecek. Ayrıca 20 Mayıs da ise Bahar Şenliği yapılması için çalışmalar devam ediyor.Bu haber ..... kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+