Sisli den Haberler - Spor
25 Ekim 2020 - Հակական տոմար - Տարի : 4513 / Ամիս : Սահմի / Օր : Ցրօն / Ժամ : Լուսակն

Spor :

17 Ocak 2013 - Bu haber 3.306 kez okundu.  

Sisli den Haberler

Sisli den Haberler Sisli den Haberler

SATRANÇ:
2012-2013 İstanbul Çocuk Ligi ve Yıldız Ligi maçları, 5-13 Ocak tarihlerinde toplam 7 bölge ve 11 grupta 160 takım ve 855 sporcuyla yapıldı. Şişli Spor Kulübü, bu organizasyona 4 takım ve 32 sporcuyla katıldı.
Şişli spor kulübü, Çocuk Ligi`nde katılımcı sayısının en fazla olduğu bölge olan Fatih bölgesine 2 takımla katılırken, Şişli A takımı namağlup tek takım olarak grup 1.si oldu ve büyük bir başarı elde etti. Şişli B takımı ise ilk 4 takımının Türkiye Şampiyonası Finali`ne katılmaya hak kazanacağı turnuvada 4. olarak bu hakkı elde etmiş oldu.
Yıldızlar Ligi`nde ise Şişli bölgesinde yarışan Şişli Spor Kulübü`nün 2 takımından Şişli A Takımı 2., Şişli B Takımı ise 3. oldu.
Turnuvaya katılan 4 takım da 19-25 Nisan tarihlerinde yapılacak olan Türkiye Şampiyonası`na gitme hakkı elde ettiler.
Takımlar şu isimlerden oluştu; Çocuk Ligi Şişli A Takımı: Ruben Toros, Kamer Yıldızlı, Aris Nişan, Arda Azinyan, Selin Tombak, Haçik Olgar, Aren Demirci, Aleksan Zaruki.
Çocuk Ligi Şişli B Takımı: Ayk Gezer, Sesil Seheryıldızı, Aksel Pulaş, David Üge, Sevag Uluk, Larissa Beyler, Pier Basmacı, Alen Nişan.

Yıldız Ligi Şişli A Takımı: Arsen Demiroğlu, Simon Nergiz, Levon Çağla, Arden Toros, Arda Şahinoğullarından, Jan Azinyan, Arda Cumgazeroğlu, Ayk Dinçkayıkçı.
Yıldız Ligi Şişli B Takımı: Sinan Unan, Mina Hanamirian, Ari Sarı, Sevada Haçik Demirci, Garen Yelegen, Aleks Yoğurtçu, Robin Karaburun, Simon Özer.

Sporcuların antrenörlüğünü Sayat Tuğlacı ve Sarven Çakmak üstlenirken, Yıldız takımlarının sorumluluğunu Jirayr Kılıçdağı üstlenmiştir. (Resimde Şişli Yıldız takım ve Şişli Küçük takımları ayrı ayrı görülüyor)

VOLEYBOL:
Şişli A bayan Voleybol takımı Türkiye 2. ligindeki ikinci devrenin ilk maçında deplasmanda Balıkesir Belediye takımını 3-0 mağlup ederek puanını 18 e yükseltti ve 7. sıradaki yerini korudu.Maçın setleri 24/26 12/25 22/25 sonuçlandı.
Şişli bayanları bu hafta Cumartesi saat 15:30 da Burhan Felek 50. yıl spor salonunda Maltepe Yalıspor takımı ile karşılaşacak.
Voleybol Erkek takımı Mevlanakapı takımını 3-1 mağlup etti.
Erkek takım Cuma akşam Tozkoparan Spor salonunda FLY takımı ile saat 19:30 da karşılaşacak.

BASKETBOL:
Geçen haftayı maç yapmadan geçiren Şişli A erkek Basketbol takımı bu hafta Cumartesi 18:00 de Ahmet Cömert spor salonunda Bahçelievler Belediye takımı ile karşılaşacak.

Küçük Erkek takımı ligdeki ilk maçında İto takımını 61-44 mağlup etti.

Karun Kovan

Bu haber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı () ve yazarına ait olup,
Bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.
+