Ermeni yıldız Beşiktaş`a geliyor - Spor
28 Mayıs 2020 - Հակական տոմար - Տարի : 4512 / Ամիս : Մարերի / Օր : Սիմ / Ժամ : Զօրացեալ

Spor :

14 Kasım 2015  

Ermeni yıldız Beşiktaş`a geliyor

Ermeni yıldız Beşiktaş`a geliyor Ermeni yıldız Beşiktaş`a geliyor

Ermeni yıldız Beşiktaş`a geliyor
Beşiktaş yönetimi, Spartak Moskova forması giyen Ermeni futbolcu Aras Özbiliz ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Hürriyet`in haberine göre; Siyah-beyazlı kulübün scoutları tarafından uzun süredir izlenen Aras Özbiliz önceki gün menajeri ile birlikte Beşiktaş`la bir görüşme gerçekleştirdi. İlk görüşmenin olumlu geçtiği, Aras`ın da Türkiye`ye ve özellikle Beşiktaş`a gelmeye sıcak baktığı belirtildi.

BAKIRKÖY`DE DOĞDU
1990 yılında Bakırköy`de dünyaya gelen Aras Özbiliz, her iki kanat ve forvet arkası bölgesinde forma giyebiliyor. Kariyerine HVV Hollandia takımında başlayan 25 yaşındaki futbolcu daha sonra Ajax alt yapısına geçti. Ajax`ta 2010`da A takıma çıkan Aras, 2012-2013 sezonunda Kuban Krasnodar forması giymeye başladı. Genç yıldız daha sonra Spartak Moskova`nın yolunu tuttu.

Levent Tüzemen: `Kazanan takımın oyunu keyif vermiyor diye teknik direktör değiştirdiğine hiç şahit olmadım`

G.SARAY VE F.BAHÇE DE İSTEMİŞTİ
Ermenistan Milli Takımı forması giyen Aras Özbiliz geçmişte Galatasaray ve Fenerbahçe`nin yakın takibindeydi. Siyah beyazlı kulübün de istemesiyle üç büyük takım da genç oyuncu için girişimde bulunmuş oldu. Beşiktaş`ın Spartak Moskova Kulübü ile de görüşme yapacağı ve transferin kaderinin bu görüşmeler sonrasında net şekilde çizileceği belirtildi.Bu haber .... kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.
+