​Holliwood yıldızı Ryan Gosling’den Ermeni Soykırımı konu alan filme destek - Gündem
26 Mayıs 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4510 / Ամիս : Մարերի / Օր : Նպատ / Ժամ : Լուսափայլ

Gündem :

13 Nisan 2017  

​Holliwood yıldızı Ryan Gosling’den Ermeni Soykırımı konu alan filme destek

​Holliwood yıldızı Ryan Gosling’den Ermeni Soykırımı konu alan filme destek ​Holliwood yıldızı Ryan Gosling’den Ermeni Soykırımı konu alan filme destek
La la land filmin yıldızı Ryan Gosling Ermeni Soykırımı’nı konu alan “The Promise” filminin için yapılan kampanyasına katıldı.

Gosling Twitter’de #Keepthepromise etiketle yaptığı paylaşımla Kongo’da insan hakklarını savunmasını destekledi. Paylaştığı videoda Gosling “Kongo’da yaşanan savaş, 2. Dünya savaşından sonra en ölümcül savaşı oldu. Sözümü tutmaya söz veriyorum. Kongo’da insan hakları destekleyeceğim” ifadelerini kullandı.

Daha önce “The Promise” filmini şarkıcı Elton John, Cher, oyuncular Leonardo DiCaprio, Silvester Stalone, Don Cheadle, Barbra Streisand gibi ünlü isimler destekledi.

“Survival Pictures” in yapımcılığı üstlendiği, yönetmenliğini Hotel Rwanda filmiyle en iyi yönetmen Oscar’ını alan Terry George’un yaptığı “The Promise” filmi ABD’de 21 Nisan’da vizyona girecek. Filmin Ermenistan galası 27 Nisan’da yapılacak.

Tıp okumak için İstanbul'a gelen Ermeni Michael (Oscar Isaac), Paris'te okumuş olan Ermeni asıllı Ana (Charlotte Le Bon) ve onun foto muhabir sevgilisi Chris (Christian Bale) ile tanışır. Osmanlı'nın 1. Dünya Savaşı sırasında Ermenilere uyguladığı soykırım bu aşk üçgenini de etkiliyor.


Bu haber Er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+