​ABD’nin BM eski Büyükelçisi’nden Ermeni Soykırımı konulu Holliwood filmine destek - Gündem
22 Mayıs 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4510 / Ամիս : Մարերի / Օր : Կորդուիք / Ժամ : Երկրատես

Gündem :

17 Nisan 2017  

​ABD’nin BM eski Büyükelçisi’nden Ermeni Soykırımı konulu Holliwood filmine destek

​ABD’nin BM eski Büyükelçisi’nden Ermeni Soykırımı konulu Holliwood filmine destek ​ABD’nin BM eski Büyükelçisi’nden Ermeni Soykırımı konulu Holliwood filmine destek
ABD'nin Birleşmiş Milletler (BM) eski Büyükelçisi Samantha Power Ermeni Soykırımı’nı konu alan Holliwood filmini destekleyen kampanyaya katıldı.

Power, Twitter resmi sayfasında #KeepThePromise heştegle başlatılan kampanyasına katılarak “Ben insan hakları savunarak sözümü tutmaya söz veriyorum” paylaşımını yaptı.

Daha önce “The Promise” filmini desteklemek için #KeepThePromise heştegle Holliwood yıldızları paylaşımlarda bulundu. Şarkıcı Elton John, Cher, oyuncular Ryan Gosling, Leonardo DiCaprio, Silvester Stalone, Don Cheadle, Barbra Streisand, Nina Dobrev gibi ünlü isimler “Sözlerini tutma vaatinde bulundu.”

“Survival Pictures” in yapımcılığı üstlendiği, yönetmenliğini Hotel Rwanda filmiyle en iyi yönetmen Oscar’ını alan Terry George’un yaptığı “The Promise” filmi ABD’de 21 Nisan’da vizyona girecek. Filmin Ermenistan galası 27 Nisan’da yapılacak.

Tıp okumak için İstanbul'a gelen Ermeni Michael (Oscar Isaac), Paris'te okumuş olan Ermeni asıllı Ana (Charlotte Le Bon) ve onun foto muhabir sevgilisi Chris (Christian Bale) ile tanışır. Osmanlı'nın 1. Dünya Savaşı sırasında Ermenilere uyguladığı soykırım bu aşk üçgenini de etkiliyor.Bu haber Er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+