Hollywood Yıldızlar Oscar İsaac ve Christian Bale, Ermeni Soykırımı Konulu Filmi Anlattı - Gündem
01 Mayıs 2017 -    Հակական տոմար - Տարի : 4509 / Ամիս : Ահեկան / Օր : Արեգ / Ժամ : Փայլածու

Gündem :

21 Nisan 2017  

Hollywood Yıldızlar Oscar İsaac ve Christian Bale, Ermeni Soykırımı Konulu Filmi Anlattı

Hollywood Yıldızlar Oscar İsaac ve Christian Bale, Ermeni Soykırımı Konulu Filmi Anlattı Hollywood Yıldızlar Oscar İsaac ve Christian Bale, Ermeni Soykırımı Konulu Filmi Anlattı
Ermeni Soykırımı’nı konu alan Hollywood “The Promise” (Vaat) filmi yıldızları Oscar İsaac ve Christian Bale “The Hollywood Reporter”in canlı yayında konuştu.

Oyuncuların filmi başlamadan önce Ermeni Soykırımı hakkında bilgileri olup olmadığına ilişkin soruyu yanıtlayan Oscar İsaac “Ben hiç bir şey bilmiyordum. Bir buçuk milyon Ermeninin öldürüldüğünü öğrenince büyük şok yaşadım . Bu film beni derinden sarsan büyük bir dramdır” ifadelerini kullandı.

Christian Bale de tarihi gerçeklerden haberdar olmadığını dile getirerek şöyle devam etti: “Hakkında az konuşulan büyük bir trajedidir. Tekrarlanmaması için dikkat edilmeli. Filmin yönetmeni Terry George, gençlerin görmesi gereken mühteşem bir film yaptı. Filim aynı zamanda eğitim niteliğe sahiptir. Filmden gelen kazanç tamamen hayır amacıyla kullanılacak.”

Bale sette büyükannelerden duymuş olan çok Ermenilerin bulunduğunu ve onlarla birlikte bu vahşeti yeniden yaşamayı çok zor olduğunu bildirdi.


Çok Okunan Haberler

  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay
  • 2007
  • 2002

Anket Tüm Anketler

+