​LA Times: “ Kim Kardashian için “The promise” nasıl bir anlam taşıyor - Gündem
21 Mayıs 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4510 / Ամիս : Մարերի / Օր : Գրգոռ / Ժամ : Ծայգն

Gündem :

27 Nisan 2017  

​LA Times: “ Kim Kardashian için “The promise” nasıl bir anlam taşıyor

​LA Times: “ Kim Kardashian için “The promise” nasıl bir anlam taşıyor ​LA Times: “ Kim Kardashian için “The promise” nasıl bir anlam taşıyor
Los Angeles Times” gazetesinde yer alan bir yazıda Kim Kardashian için “The promise” filminin nasıl bir anlam taşıdığına değinildi. Gazete “Hollywood’da Ermeni Soykırımını konu alan “The promise” filminin galasında herkes Kim Kardashian’ın saçlarına ve kıyafetlerine dikkat ederken, kimse Kim ile “The promise” arasında ne bağlantı olduğunu konuşmadı” diye yazıyor.

Gazeteye göre “The promise” filmi, Ermeni Soykırımı hakkında ilk büyük bütçeli film, ve konu da Kardashian ailesi için özel bir konu. Kim, daha çocukken büyük babalarının soykırımdan kurtulmak için Los Angele’e kaçtıkları hakkında birçok hikaye duymuş.

“The promise”in promo kampanyasına birçok ünlü isimin katıldığını hatırlatan “LA Times”, Kim Kardashian’ın, Twitter’deki 5.1 milyon takipçisi ile en büyük marketing aracı olmasını vurguluyor.

12 Nisan’da ABD’nin Los Angeles şehrinde, Ermeni Soykırımını anlatan “The promise” (Söz) filminin galası gerçekleştirilmişti.
Davetliler arasında filmin oyuncuları dışında birçok dünyaca ünlü isim de yer almış.

“The promise”in galasına Ermeni şov yıldızı Kim Kardashian ve kardeşi Kourtney Kardashian, dünyaca ünlü Ermeni asıllı Amerikalı şarkıcı ve sinema oyuncusu Cher ve “System of a Down”rock grubunun solisti Serj Tankian katılmış.

Daha önce Kim Kardashian Twitter sayfasında “The promise” hakkında paylaşım yapıp “Ben bu filmle gurur duyuyorum. Lütfen izleyin ve Ermeni halkının tarihini tanıyın” diye yazmış.
Bu haber Er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+