​Los Angeles ve Yerevan arasında direk uçuşlar gerçekleşebilir - Gündem
22 Haziran 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4510 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Կորդուիք / Ժամ : Այգ

Gündem :

06 Mayıs 2017  

​Los Angeles ve Yerevan arasında direk uçuşlar gerçekleşebilir

​Los Angeles ve Yerevan arasında direk uçuşlar gerçekleşebilir ​Los Angeles ve Yerevan arasında direk uçuşlar gerçekleşebilir
ADB Ermeni Davası Grubu (Ermeni Ulusal Komitesi-ANCA), ABD'nin Los Angeles ve Ermenistan başkenti Yerevan'ın arasında uçuşlar gerçekleşebileceğini duyurdu. ANCA temsilcileri, Los Angeles uluslararası havalimanı yönetimi ile bir araya gelerek ABD ve Ermenistan arasında direk uçuşlar gerşekleşme konusunu ele aldı.

Bu inisiyatife imza atanlara göre direk uçuşların başlanmasıyla hem yolcular zaman kaybetmeyecek, hem turizm aktifleşecek, iş seyahatleri artacak, iki ülke arasındaki ticaret genişlenecek, ABD-Ermenistan ikili ekonomi ilişkilerinin güçlenmesi sağlanacak.

ANCA'dan yapılan açıklamaya göre Los Angeles uluslararası havalimanı genel müdürü Debora Flint ile yapılan görüşmede Los Angeles havalimanı ve Yerevan "Zvartnots" havalimanı arasında direk uçuşlar başlatma ile ilgili olumlu ve yapıcı fikir alışverişinde bulundular.üBu haber Er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+