​Hrant Dink Vakfı Batı Ermenicesi Dil Kursu - Kültürel Etkinlik
22 Temmuz 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4510 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Կորդուիք / Ժամ : Արփող

Kültürel Etkinlik :

07 Mayıs 2017  

​Hrant Dink Vakfı Batı Ermenicesi Dil Kursu

​Hrant Dink Vakfı Batı Ermenicesi Dil Kursu ​Hrant Dink Vakfı Batı Ermenicesi Dil Kursu
Hrant Dink Vakfı Batı Ermenicesi Dil Kursu 8 Mayıs’ta başlıyor.

Hrant Dink Vakfı’nın düzenlediği Batı Ermenicesi dil kursları 8 Mayıs tarihinde yeni dönemine başlıyor. Önceki dönemlerde olduğu gibi kurs İstanbul’da yapılacak. Üç eğitim düzeyinde üç ay boyunca toplam 75 saatlik dil eğitiminin verileceği kurslarda, katılımcılar haftada iki gün, toplamda altı saat eğitim alacaklar. Kurslar 9 Ağustos’ta sona erecek.

Kurs sonunda katılımcılar aşağıdaki yeterliliklere sahip olacaklar:

Birinci Düzey: Bu düzeydeki katılımcılar başlangıç aşamasındadır. Ermenice alfabeyi öğrenecekler, günlük ifadeleri kullanabilecekler ve basit yapıdaki cümleleri anlayabileceklerdir. Dersler, Narod Erkol eğitmenliğinde Pazartesi ve Çarşamba günleri 18:00-21:00 saatleri arasında olacaktır.

İkinci Düzey: Bu düzeydeki katılımcılar Birinci Düzey’in yeterliliklerine sahiptirler. Verilen metinlerin genel anlamını kavrayabilecek ve ilgi alanları kapsamında kendilerini basit cümlelerle ifade edebilecek yeterliliğe sahip olacaklardır. Dersler, Sevan Değirmenciyan eğitmenliğinde Salı ve Perşembe günleri 18:00-21:00 saatleri arasında olacaktır.

Üçüncü Düzey: Bu düzeydeki katılımcılar Birinci ve İkinci Düzey’in yeterliliklerine sahiptirler. Verilen metinleri kavrayabilecek, kendilerini hem yazılı hem de sözlü olarak ifade edebilecek yeterliliğe sahip olacaklardır. Dersler, Sevan Değirmenciyan eğitmenliğinde Pazartesi ve Çarşamba günleri 18:00-21:00 saatleri arasında olacaktır.

Kurslara katılım ücreti KDV dahil 750 TL‘dir. Kontenjan sınırlı olduğu için aşağıdaki formu doldurup belirtilen banka hesabına ödeme yapmanız gerekmektedir.

Banka: T. Vakıflar Bankası / Osmanbey Şubesi / Şube Kodu 6
Hesap adı: Hrant Dink Vakfı İktisadi İşletmesi
IBAN: TR12 0001 5001 5800 7301 2480 23

Sorularınız için Hrant Dink Vakfı ile iletişime geçebilirsiniz:
Hermine Sayan
E-posta: info@hrantdink.org
Tel: 0212 240 33 61Bu haber te.....a kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+