​Rus TV kanalı Ermeni yıldız futbolcu hakkında kısa film çekti - Gündem
23 Haziran 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4510 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Ծմակ / Ժամ : Առագոտ

Gündem :

15 Mayıs 2017  

​Rus TV kanalı Ermeni yıldız futbolcu hakkında kısa film çekti

​Rus TV kanalı Ermeni yıldız futbolcu hakkında kısa film çekti ​Rus TV kanalı Ermeni yıldız futbolcu hakkında kısa film çekti
Rusya merkezli “Match TV” kanalı Ermenistan milli futbol takımı kaptanı ve İngiliz Premier Lig ekibi Manchester United’in formasını giyen Henrikh Mkhitaryan hakkında uzun bir rapörtaj hazırladı.

15 dakikalık filmde “Eski Sovyet Birliği”nin en iyi futbolcusunun çocukluğu, gençliği, Yerevan’dan Manchester’e yolculuğu“ anlatılıyor.

“Ermeni Ekspresi Mkhitaryan’ı kim ve nerede böyle oynamayı öğretti?” sorusununun cevabını arayın filim ekibi, Yerevan’da çekimler yaptı. Küçük ülkenin büyük yıldızının izlerini takip eden ekip, Mkhitaryan’ın büyüdüğü Yerevan merkez mahalesinin bir avlusundan okuduğu okula kadar gitti. Rapörtajda Mkhitaryan’ın futbol dışında dilbilimden müzike kadar diğer yetenekleri sıralandı.

Film “Mkhitaryan’ın tekniği, karakteri, taktiği var ve eski Sovyet ülkelerinde ondan daha iyi bir futbolcu yok” ifadesiyle tamamlanıyor.Bu haber Er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+