​Amerikalı Ermeni Tasarımcı, Forbes`ın servetini kendi kazanan en zengin kadınlar listesinde - Gündem
22 Temmuz 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4510 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Կորդուիք / Ժամ : Լուսափայլ

Gündem :

16 Mayıs 2017  

​Amerikalı Ermeni Tasarımcı, Forbes`ın servetini kendi kazanan en zengin kadınlar listesinde

​Amerikalı Ermeni Tasarımcı, Forbes`ın servetini kendi kazanan en zengin kadınlar listesinde ​Amerikalı Ermeni Tasarımcı, Forbes`ın servetini kendi kazanan en zengin kadınlar listesinde
Amerikalı Ermeni tasarımcı, iş kadını ve hayırsever Carolyn Rafaelian, "Forbes" dergisi tarafından yayınlanan ve Amerika'nın "servetini kendi kazanan en zengin kadınlar" isimlerini içeren listeye dahil edildi.

2004 yılında "Alex & Ani" şirketini kuran Rafaelian, Rhode İsland'da bulunan kuyumcu fabrikasını geliştirmeye ve kendi markasının en temel ürünü olan burç simgeli bilezikler üretmeye başladı.

Şirketin, 2010 yılında yaklaşık 4.5 milyon dolar seviyesinde olan yıllık geliri, 2015'te 500 milyon dolara ulaştı ve 49 yaşındaki iş kadının "Forbes" listesine girmesini sağladı. "Alex & Ani"nin, ABD genelinde 65 ayrı mağazası bulunuyor, ayrıca yüzlerce AVM'de temsil ediliyor.

"Forbes" listesinde ayrıca ABD Devlet başkanı Donald Trump'ın kızı İvanka Trump, İngiltereli yazar Joanne Rowling, tasarımcı Victoria Beckham, oyuncu Nicole Kidman da yer aldı.Bu haber Er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+