2019’da Yerevan’da Uluslararası Bilgi Teknolojiler Konferansı Düzenlenecek - Gündem
17 Temmuz 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4510 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Ասակ / Ժամ : Զօրացեալ

Gündem :

25 Mayıs 2017  

2019’da Yerevan’da Uluslararası Bilgi Teknolojiler Konferansı Düzenlenecek

2019’da Yerevan’da Uluslararası Bilgi Teknolojiler Konferansı Düzenlenecek 2019’da Yerevan’da Uluslararası Bilgi Teknolojiler Konferansı Düzenlenecek
10. Digitec biznes forumu 9-10 tarihleri arasında Yerevan’da düzenlenecek. Gazetecilerle bir araya gelen “Enformasyon teknolojiler şirketler birliği” başkanı Aleksandr Yesayan “Akılı iş için akıllı çözümler” başlığıyla gerçekleştirilecek forumun Bilgi Tekonolijileri (BT) ve iş alanları arasında diyalog kurmak için verimli bir platform olduğunu bildirdi.

Şirketin müdürü Karen Vardanyan ise forumun amacı iş alanı ve hükümeti buluşturmak ve biznes çözümleri önermek olduğunu vurguladı.

Yesayan "Digitec" iş forumunun yapılmasıyla 2019 yılında Yerevan’da gerçekleştirilecek uluslararası Bilgi Teknolojiler konferansının hazırlık çalışmaları start alacağını duyurdu.

Yesayan “2 binden fazla uluslararası BT liderlerinin bir araya getirecek uluslararası konferansın ülkemizde yapılması Ermenistan için büyük bir fırsat olacak. Bu konferans Ermenistan’ın BT alanındaki çözümleri, imkanlarını ve potensiyeli göstermek fırsatı sağlayacak” ifadelerini kullandı.


Bu haber Er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+