​Los Angeles`te Ermenistan yatırım ortamı temsil edildi - Gündem
22 Temmuz 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4510 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Կորդուիք / Ժամ : Զօրացեալ

Gündem :

26 Mayıs 2017  

​Los Angeles`te Ermenistan yatırım ortamı temsil edildi

​Los Angeles`te Ermenistan yatırım ortamı temsil edildi ​Los Angeles`te Ermenistan yatırım ortamı temsil edildi
24 Mayıs'ta ABD'nin Kaliforniya eyaletinin Los Angeles ve Orange ilçelerinin, ayrıca Los Angeles ve Glendale şehirlerinin ticaret odası başkanları, iş danışımanlığı alanında önde gelen isimler ile Amerikalı büyük ve orta ölçekli şirketlerin temsilcileri bir araya geldi.

Ermenistan'ın Los Angeles Başkonsolosluğu'nun inisiyatifi ve Kaliforniya Danışmanlık Şirketinin desteğiyle düzenlenen toplantıda, Ermenistan Başkonsolosluğu temsilcisi Valeri Mkrtumyan, Ermenistan yatırım ortamını anlatarak alanla ilgili mevzuat, perspektifler ve iş potensiyeli konularına değindi.

Katılımcılara, Ermenistan'da yatırım imkanları, vergi politikası ve Ermenistan hükümeti tarafından yatırımcılara verilen imtiyazlar konusunda Uluslararası KPMG Danışmanlık Şirketi tarafından yapılan inceleme sonuçları da sunuldu.

Kaliforniya Danışmanlık Şirketi Başkanı Steven Samuelian, Amerikan iş dünyası ile ilişkilerinin yeni bir başlangıcında oldukların belirterek, ileride de benzeri iş toplantıların düzenleneceğini ilave etti. Bu görüşmelerin hedefi, enformasyon teknolojileri ve birçok diğer alanlarda yatırım projelerinin hayata geçirilmesidir.

Steven Samuelian, bazı büyük çaplı Amerikan şirketlerinin temsilcilerinin, yatırım ortamı ile olası işbirliği imkanları değerlendirmek hedefiyle yakında Ermenistan'ı ziyaret edeceklerini de belirtti.Bu haber Er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+