​Yerevan, Rus turistler için ikinci en ucuz tatil şehri - Gündem
21 Ağustos 2017 - Հակական տոմար - Տարի : 4510 / Ամիս : Նավասարդ / Օր : Գրգոռ / Ժամ : Խաւարակ

Gündem :

26 Mayıs 2017  

​Yerevan, Rus turistler için ikinci en ucuz tatil şehri

​Yerevan, Rus turistler için ikinci en ucuz tatil şehri ​Yerevan, Rus turistler için ikinci en ucuz tatil şehri
İngiliz "British Standards Institution" enstitüsünün "BSİ Group" tur operatörü, bu yaz Rus turistler için en ucuz tatil bölgeleri olacak şehirlerin listesini hazırladı.

Buna göre, Beyaz Rusya başkenti Minsk'in en ucuz şehir olduğu kaydedildi. Bu şehri yapılan yolculuk, Moskova - Minsk - Moskova uçak biletleri, 3 gün 3 yıldızlı otelde konaklama, havalimanından otele ve otelden havalimanına yol masrafları ve rehber hizmeti dahil toplam 18.5 bin rubleye mal olabilir.

Listenin ikinci sırasında Ermenistan başkenti Yerevan yer aldı. Uçuş, konaklama ve diğer hizmetler dahil bu yazın Yerevan tatili Ruslar için toplam 22.8 bin rubleye mal olabilir.

Üçüncü sırada ise Çek Cumhuriyeti başkenti Prag bulunuyor. Prag'da Ruslar, 22.9 in rubleyle kısa bir tatil düzenleyebilir.

Daha sonra listede sırasıyla Gürcistan başkenti Tiflis (23.5 bin ruble), Macaristan başkenti Budapeşte (23.8 bin ruble), İtalya başkenti Roma (25.7 bin ruble) yer alıyor.

Sıralamanın en son noktası olan 7. sırada İngiltere başkenti London bulunuyor. Burada, diğer ülkelerden farklı olarak 2 yıldızlı otelde yapılacak kısa tatil, Rus turistler için 38.5 bin rubleye mal olacak.

Anket Tüm Anketler

+