​Yerevan, Rus turistler için ikinci en ucuz tatil şehri - Gündem
23 Temmuz 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4510 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Ծմակ / Ժամ : Հոթապեալ

Gündem :

26 Mayıs 2017  

​Yerevan, Rus turistler için ikinci en ucuz tatil şehri

​Yerevan, Rus turistler için ikinci en ucuz tatil şehri ​Yerevan, Rus turistler için ikinci en ucuz tatil şehri
İngiliz "British Standards Institution" enstitüsünün "BSİ Group" tur operatörü, bu yaz Rus turistler için en ucuz tatil bölgeleri olacak şehirlerin listesini hazırladı.

Buna göre, Beyaz Rusya başkenti Minsk'in en ucuz şehir olduğu kaydedildi. Bu şehri yapılan yolculuk, Moskova - Minsk - Moskova uçak biletleri, 3 gün 3 yıldızlı otelde konaklama, havalimanından otele ve otelden havalimanına yol masrafları ve rehber hizmeti dahil toplam 18.5 bin rubleye mal olabilir.

Listenin ikinci sırasında Ermenistan başkenti Yerevan yer aldı. Uçuş, konaklama ve diğer hizmetler dahil bu yazın Yerevan tatili Ruslar için toplam 22.8 bin rubleye mal olabilir.

Üçüncü sırada ise Çek Cumhuriyeti başkenti Prag bulunuyor. Prag'da Ruslar, 22.9 in rubleyle kısa bir tatil düzenleyebilir.

Daha sonra listede sırasıyla Gürcistan başkenti Tiflis (23.5 bin ruble), Macaristan başkenti Budapeşte (23.8 bin ruble), İtalya başkenti Roma (25.7 bin ruble) yer alıyor.

Sıralamanın en son noktası olan 7. sırada İngiltere başkenti London bulunuyor. Burada, diğer ülkelerden farklı olarak 2 yıldızlı otelde yapılacak kısa tatil, Rus turistler için 38.5 bin rubleye mal olacak.Bu haber Er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+