​Hollywood Şöhret Yolu’nda Charles Aznavour’un yıldızı açılacak - Gündem
20 Ekim 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Սահմի / Օր : Արագած / Ժամ : Ճառագայթեալ

Gündem :

23 Haziran 2017  

​Hollywood Şöhret Yolu’nda Charles Aznavour’un yıldızı açılacak

​Hollywood Şöhret Yolu’nda Charles Aznavour’un yıldızı açılacak ​Hollywood Şöhret Yolu’nda Charles Aznavour’un yıldızı açılacak
Dünyaca ünlü Fransız Ermeni şarkıcı Charles Aznavour ünlü kişilerin yıldızlarının bulunduğu Hollywood Şöhret Yolu’nda kendi yıldız olacak. Hollywood Ticaret odasının açıklamasında 2018 yılında yıldızları alacak isimler arasında Charles Aznavour’un yanı sıra İtalyan oyuncu Gina Lollobrigida, ABD’li yıldız oyuncular Kirsten Dunst ve Jeff Goldblum, İngiliz Richard Branson ve Simon Cowell gibi bir çok oyuncu, senaryo yazarı ve şarkıcının ismi yer aldı.

Seçim komitesi Başkanı yönetmen ve yapıcı Vin Di Bona seçilen her adayı detayca incelediklerini ve dünyda hayranlarına büyük etkisi olan bir grup seçtiklerini vurguladı.

Di Bona’ya göre Hollywood Şöhret Yolu’nda yılıdzların yeni sahipleri Hollywood tarihinin bir parçası olmasından gurur duyacaklar.

Hollywood Şöhret Yolu’nda ilk yıldız 1958 yılında açıldı. 2 bin 6 yüz yıldızı olan yold 3 kilomtereye kadar uzanıyor.Bu haber Er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+