Henrikh Mkhitaryan: “Ermeni çocuklara rol model oldmak beni mutlu ediyor” - Gündem
26 Eylül 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Հոռի / Օր : Նպատ / Ժամ : Ծայգն

Gündem :

25 Haziran 2017  

Henrikh Mkhitaryan: “Ermeni çocuklara rol model oldmak beni mutlu ediyor”

Henrikh Mkhitaryan: “Ermeni çocuklara rol model oldmak beni mutlu ediyor” Henrikh Mkhitaryan: “Ermeni çocuklara rol model oldmak beni mutlu ediyor”
Ermenistan milli futbol takımı kaptanı ve İngltere Premier Ligi Manchester United’in orta saha oyuncusu Henrikh Mkhitaryan Facbook’ta fanlarınınsorularını yanıtladı.

Özel olarak fanlar için düzenlenen “facebook basın toplantısında” Mkhitaryan’a sevdiği yemeği, sevdiği seyahat mekanı, neden tatile gitmediği , kimin maçını zevkle izlediği gibi sorular soruldu.

Böylece, Mkhitaryan Ermeni ve İtalyan yemeklerini çok sevdiğini, Zidan’nın oynadığı maçlarını zevkle izlediğini, Los Angeles’e ve Hindistan’a tekrar gideceğini, Tailand’ı çok beğendiğini söyledi.

Mourino’yu galip, çalışkanve motivasyon veren bir antrenör gördüğünü söyleyen Mkhitaryan Ermeni çocuklar için bir rol model olduğu için mutlu olduğunu dile getirdi.

Henrikh Mkhitaryan “Umarım kazançlarım ile her çocuk için bir örnek olacağım. Çalışkan olsanız, kendi güçlerinize güvenseniz ve pozitif bir tutumunuz olsa mutlaka hayalleriniz gerçek olur.” diye yazdı.


Bu haber Er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+