​Ermenistan ile Singapur arasında hava ulaştırma anlaşması imzalandı - Gündem
21 Ekim 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Սահմի / Օր : Գրգոռ / Ժամ : Թաղանթեալ

Gündem :

13 Temmuz 2017  

​Ermenistan ile Singapur arasında hava ulaştırma anlaşması imzalandı

​Ermenistan ile Singapur arasında hava ulaştırma anlaşması imzalandı ​Ermenistan ile Singapur arasında hava ulaştırma anlaşması imzalandı
Ermenistan Hükümetine bağlı Sivil Havacılık Genel Müdürü Sergey Avetisyan Singapur ziyareti sırasında 12 Temmuzʹda “Ermenistan Cumhuriyeti Hükümeti ile Singapur Cumhuriyeti Hükümeti arasında Hava Ulaştırma anlaşmasnı” imzaladı.

Anlaşma, iki ülke arasındaki sivil havacılık ilişkilerini ahdi zemine taşıyacak ve bu ilişkilerin gelişmesinin önüne açacak.

Müzakere sonunda parafe edilen ve çoklu tayine imkan tanıyan "İkili Hava Ulaştırma Anlaşması"na göre, her iki ülke tarafından tayin edilen havayolu şirketleri, yolcu ve kargo olmak üzere sefer gerçekleştirme hakkına kavuştu.

Sivil Havacılık Genel Müdürü Sergey Avetisyan bu yıl “Havacılığın kalkınması ve temellerinin güçlendirmesi” taması ile düzenlenen havacılı sektörünün yöneticilerinin 6. uluslararası forumuna katılmak üzere 11-13 tarihleri arasında Singapurʹda bulunuyor.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+