Gazturman Gayan`da Scrabble Turnuvası]Gazturman Gayan`da Scrabble Turnuvası - Gündem
14 Kasım 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Տրե / Օր : Վանատուր / Ժամ : Արփող

Gündem :

31 Ağustos 2017  

Gazturman Gayan`da Scrabble Turnuvası]Gazturman Gayan`da Scrabble Turnuvası

Gazturman Gayan`da Scrabble Turnuvası]Gazturman Gayan`da Scrabble Turnuvası Gazturman Gayan`da Scrabble Turnuvası]Gazturman Gayan`da Scrabble Turnuvası
Bu sene ikincisi düzenlenen Ermenice Scrabble Turnuvası, 23 Ağustos Çarşamba günü Gazturman Gayan Krikor Cambazyan Bahçesinde yapıldı.

Kınalıada Gazturman Gayan Yaz Kampı'nın düzenlediği Ortaokullar ve Liseler arası 2. Geleneksel Ermenice Scrabble Turnuvası'nın ikincisi 23 Ağustos Çarşamba günü Gazturman Gayan Krikor Cambazyan Bahçesinde yapıldı.

Yarışmaya ortaokullardan Aramyan Uncuyan, Bezciyan, Dadyan, Esayan, Feriköy, Kalfayan, Karagözyan, Pangaltı Mıhitaryan, Sahakyan Nunyan, Tarkmanças, Yeşilköy ve Gazturman Gayan; liselerden ise Esayan Lisesi, Getronagan, Surp Haç Tıbrevank, Sahakyan Nunyan, Pangaltı Mıhitaryan ve Gazturman Gayan katıldı.

Gün boyunca süren ve kıran kırana geçen yarışmada ortaokul branşında birinci Bezciyan, ikinci Feriköy üçüncü ise Yeşilköy oldu. Lise branşında ise birinci Esayan, ikinci Getronagan, üçüncü ise Sahakyan Nunyan Lisesi oldu. Turnuvanın sonunda öğrencilere katılım belgesi verildi.


Bu haber Ag.....s kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+