​Google Trips, Google Flights ve Destinations uygulamaları artık Ermenistan`da da ulaşılabilir - Gündem
21 Ağustos 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Նավասարդ / Օր : Գրգոռ / Ժամ : Լուսափայլ

Gündem :

07 Eylül 2017  

​Google Trips, Google Flights ve Destinations uygulamaları artık Ermenistan`da da ulaşılabilir

​Google Trips, Google Flights ve Destinations uygulamaları artık Ermenistan`da da ulaşılabilir ​Google Trips, Google Flights ve Destinations uygulamaları artık Ermenistan`da da ulaşılabilir
"Google Trips", "Google Flights" ve "Destinations" uygulamaları güncellendi. Bu uygulamalar artık Ermenistan dahil dünyanın 26 yeni ülkesinde ulaşılabilir.

Bundan sonra Ermenistan'la ilgilienen ve Ermenistan'da gezmek isteyen gezginler, " Destinations" uygulamasında Ermenistan'ı arayabilir, ve "Google", Ermenistan'daki en tercih edilen gezi yerlerini önerecek. Kullanıcılar, istedikleri şehri seçerek bu şehirdeki görülecek yerleri, polüler tatil rotaları, hava durumunu, yolculuk için uygun mevsimleri ve birçok diğer faydalı bilgi bulabilecek.

"Google'in haberine göre, uygulamada yer alan veriler, 14 yeni Avrupa ve Asya dillerinde paylaşıldı. Yolculuğa çıkmadan önce "Google Flights" uygulaması yardımıyla en uygun uçuşları bulabilir ve istediğiniz havayolunun gerçekleştireceği istediğiniz uçuş için rezervasyon yapabilirsiniz.

Kullanıcılar, Arnavutluk, Ermenistan, Azerbaycan, beyaz Rusya, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan. Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Estonya Yunanistan, Ukrayna dahil Avrupa'nın 26 yeni ülkesinde bulunurken "Google Flights" uygulamasından faydalanabilir.


Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+