​Ermeni pop şarkıcısı ve aktris ekranlara dönüyor - Gündem
14 Kasım 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Տրե / Օր : Վանատուր / Ժամ : Հոթապեալ

Gündem :

18 Ekim 2017  

​Ermeni pop şarkıcısı ve aktris ekranlara dönüyor

​Ermeni pop şarkıcısı ve aktris ekranlara dönüyor ​Ermeni pop şarkıcısı ve aktris ekranlara dönüyor
Efsanevi Ermeni pop şarkıcısı ve aktris Cher, yeni bir filmle ekranlara geri dönüyor. Oyuncu “Mama Mia” müzikalinin kolektifine katılacak.

Müzikal “2. Mama Mia: İşte yine biz” başlığını taşıyacak.

71 yaşındaki Oscar ödülü almış aktris ve oyuncu Cher ile beraber müzikalda Meryl Strip, Amanda Safefield, Colin Fert, Pirs Brosnan, Julie Waters ve Christine Baranovski de çekilecek.

Müzik yaşamına 16 yaşındayken sevgilisi Sonny Bono aracılığıyla tanıştığı yapımcı Phil Spector ile başlayan Ermeni şarkıcı Cher (Sherlin Sargsyan), Hollywood'da çeşitli kayıtlarda vokalistlik yaptı. 1960'ların başında ilk 'single'ını “Ringo, I Love You” adıyla yayınladıktan sonra, 1964'te Sonny Bono'nun yapımcılığında art arda "single"lar çıkardı.

1965 yılında Bono ile yaptıkları Look at Us albümüyle Amerikan listelerinde ikinci sıraya yükselmeyi başaran sanatçı, televizyon programlarında da yer alarak tanınırlığını artırdı. Aynı yıl, adını "Cher" olarak değiştirdi. 1970'de CBS televizyonuna birlikte yaptıkları "Sonny and Cher Live" adlı programa ünlü isimleri konuk ederek zirveye çıktı.

Bu süreçte her yıl çıkardığı yeni albümler ve şarkılarla liste başı olmayı sürdürdü. 1979 yılında ürettiği Take My Home adlı albümüyle 4,5 milyon satış rakamına ulaştı; bu albümle disco türüne geçmişti. Üç yıl sonra da pop - rock tarzında yoğunlaşan sanatçı 1982'de kamera karşısında ilk sinema filminde rol aldı. 1985'te sinemada ödül almasının ardından 1998 yılında evlenip ayrıldığı eski eşi ve partneri Sonny Bono'yu yitirerek onun anısına da bir albüm yaptı: Sonny and Me: Cher Remembers Dans müziği ile diğer türler arasında gel - gitler yaşayan Cher, sinema ve müzik kariyeri boyunca birçok ödül kazandı.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+