Mkhitaryan: Ağladığım, “hiç bir başarıya kavuşamam” düşündüğüm günler de yaşadım - Spor
18 Şubat 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Մեհեկան / Օր : Մասիս / Ժամ : Առագոտ

Spor :

02 Kasım 2017  

Mkhitaryan: Ağladığım, “hiç bir başarıya kavuşamam” düşündüğüm günler de yaşadım

Mkhitaryan: Ağladığım, “hiç bir başarıya kavuşamam” düşündüğüm günler de yaşadım Mkhitaryan: Ağladığım, “hiç bir başarıya kavuşamam” düşündüğüm günler de yaşadım
Ermenistan milli futbol takımı kaptanı ve İngiliz Premier Ligi’nin dev ekibi Manchester United’in orta saha oyuncusu Henrikh Mkhitaryan Rusya merkezli “Match TV”ye özel bir röportaj verdi.

Manchester United’in teknik direktörü Jose Mourinho ile çalışma sürecini, üstünden geldiği zorlukları anlatan Mkhitaryan, İngiliz devi ile anlaşmayı imzalaması kendisine hayal gibi geldiğini vurguladı.

İlk dönemde Manchester United’in bir oyuncusu olduğuna inanamadığını söyleyen Ermeni yıldız futbolcu “Çok mutlu idim ve bir kaç hafta daha kendime gelemedim. Metalurg’da (Ukrayna süper ligi ekibi) oynadığımda insanlar bana inanmıyordu. United ve Dortmund’a kadar gidemeyeceğimi düşünüyordu. Fakat ben zorluklar üzerinden gelmeye hazırım. Zorluklar insanı daha güçlü kılar. Ağladığım, “hiç bir başarıya kavuşamam” düşündüğüm günler de yaşadım. Fakar ertesi gün her şeyi unutup sahaya çıktım” ifadelerini kullandı.

United’in teknik direktörü Jose Mourinho hakkında konuşan Mkhitaryan “Çoğu Mourinho’yu sevmiyor, fakat herkes tarafından sevilmek de mümkün değil. Onun hem avantajları var hem kusurları var, fakat Mourinho dünyanın en iyi teknik direktörlerinden biri. Mourinho bunu artık ispatlamış” dedi.
Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Çok Okunan Haberler

Anket Tüm Anketler

+