Ermenistan, Abercrombie & Kentin 147.000 dolarlık yolculuğunun 8 durağından biri oldu - Gündem
13 Aralık 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Քաղոց / Օր : Պարխար / Ժամ : Շաւաղօտ

Gündem :

03 Kasım 2017  

Ermenistan, Abercrombie & Kentin 147.000 dolarlık yolculuğunun 8 durağından biri oldu

Ermenistan, Abercrombie & Kentin 147.000 dolarlık yolculuğunun 8 durağından biri oldu Ermenistan, Abercrombie & Kentin 147.000 dolarlık yolculuğunun 8 durağından biri oldu
Ermenistan, "Abercrombie & Kent" seyahat şirketinin "Wonders of the World by Private Jet" (Özel uçakla dünya harikaları) başlıklı yolculuğun 8 duraklarından biri oldu.

Şirket Başkanı Joffrey Kent, Twitter hesabında yaptığı paylaşımda, maliyeti 147.000 dolar olan yolculuğun Los Angeles'te başladığını, daha sonra New York ve yerevan'dan geçtiğini aktardı.

Mısafirler, Roma'dan eski başkent Yerevan'dan Ermenistan'ı keşfetmeye başladı. Kaskad kompleksi ile Cafesjian Modern Sanat Müzesini ziyaret eden mısafirler, daha sonra Kutsal Makam Ejmiadzin'i ve Müzesini ziyaret etti.

Ziyaretin devamında Ararat Konyak Fabrikasının Müzesinide konuk edilen yolcular, meşhur Ermeni içkisinin tadına baktı, Zvartnots Tapınağı'nda ise duduk müziği dinledi. Grup, ayrıca "Malkhas Jazz Club"u ziyaret etti.

Ziyaretin ikinci günü, Geğard Manastırında seslendirilen dini şarkılarla ve Garni Pagan Tapınağı ile devam etti, daha sonra mısafirler, Ermeni lavaşı ve Ermeni mutfağının geleneksel yemeklerini tattı, Ermeni müzik ve danslarını seyretti.

Akşam Yerevan dönüşünde Aram Khaçatryan'ın "Gayane" balesini izlendi. Kent, Twitter'de ayıca Khor Virap Manastırı, paracanov Müzesi ve Ermeni Soykırımı Anıt Kompleksinden resimler yayınladı.

Özel uçuş, 50 kişilik lüks "Boeing 757-200ER" uçakla gerçekleşti. Los Angeles'te başlayan yolculuk, Havay Adaları, Tahiti, Yeni Zelanda, Tazmanya, Nepal, Ermenistan, İzlanda'dan geçerek New York'ta sona erdi.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+