Hollywood yıldızları Ermeni çocuklara yardım için bir araya gelecek - Gündem
16 Aralık 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Քաղոց / Օր : Մանի / Ժամ : Աղջամուղջ

Gündem :

28 Kasım 2017  

Hollywood yıldızları Ermeni çocuklara yardım için bir araya gelecek

Hollywood yıldızları Ermeni çocuklara yardım için bir araya gelecek Hollywood yıldızları Ermeni çocuklara yardım için bir araya gelecek
2003 yılında kurulan Children of Armenia Fund (COAF/ Ermeni Fonu Çocukları) 14. yıldönümünde Hollywood yıldızlarını ağırlayacağı gala programını 16 Aralık'ta gerçekleştirecek.

Agos gazetesinin bildirdiğine göre bu yıl, New York'ta düzenlenecek olan etkinliğe Leonardo DiCaprio, Tom Hanks, Ariana Grande, Chloe Kardashian, Connan O'Brien, Tina Fey ve daha birçok ünlü ismin katılacağı belirtiliyor.

Emmy ödüllü aktris Andrea Martin’in ev sahipliği yapacağı galaya İsviçre sanat müzayedesinin ünlü isimlerinden Simon de Pury de katılarak, önemli eserlerin görücüye çıkarılacağı müzayede düzenleyecek. Açık artırmaya ünlü sanatçı ve tasarımcılar katılacak.

Galaya Hollywood’un ünlü simalarının yanında, önemli blog yazarları ve gazetecilerin dahil olacağı 400'den fazla konuğu olacak.

COAF, 2004 yılından bu yana eğitimde gelişme çocuk sağlığı, yoksul/kırsal bölgelerdeki çocuklu ailelerin kalkınması ve çocukların geleceğinin güvence altına alınması için çalışıyor. Merkezi New York’ta olan COAF’ın tüm projeleri Yerevan’daki ofislerinden yürütülüyor.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+