​Ermenistan Cumhurbaşkanı: Yakında Azerbaycan tarafının sabote eylemleri son bulacak - Gündem
22 Ocak 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Արաց / Օր : Կորդուիք / Ժամ : Ծայգն

Gündem :

15 Aralık 2017  

​Ermenistan Cumhurbaşkanı: Yakında Azerbaycan tarafının sabote eylemleri son bulacak

​Ermenistan Cumhurbaşkanı: Yakında Azerbaycan tarafının sabote eylemleri son bulacak ​Ermenistan Cumhurbaşkanı: Yakında Azerbaycan tarafının sabote eylemleri son bulacak
Armenia TV kanalının bir programına konuk olan Ermenistan Cumhurbaşkanı Serj Sarkisyan Azerbaycan keşif ve sabotaj timlerinin yaptığı saldırı girişimlerinin azalmasının cephe hattında yerleştirilen cihazlara bağlı olduğunu söyledi.

Sarkisyan “Ben keşif ve sabotaj timlerinin saldırılarının minimalize edilmesinin şu anda cephe hattında yerleşmiş olan cihazlara bağlı olduğunu düşünüyorum. Eğer hatırlıyorsanız söz konusu cihazların yerleştimesinden sonra hasım tarafından 2-3 saldırı oldu, ancak başarısızlığ uğramış bu girişimler sırasında Azerbaycan tarafı büyük kayıplar verdi. Neticede odur ki şu anda sabotajların imkanı çok düşük” diye konuştu.

Sarkisyan yakında sadece keşif ve sabotaj timlerinin saldırıları değil, hasmın her türlü saldırıların son bulacağını da sözlerine ekledi.

Cumhurbaşkanı “Hasmın diğer saldırı eylemleri de ortadan kaldırması için net programımız var. Sabotaj eylemlerin dururulması için programımız var dediğimiz zaman çoğu şüphe ediyordu. Şimdi resmen ilan ediyorum yakın gelecekte hasmın diğer eylemleri de ortadan kaldırılacak” ifadelerini kullandı.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+