​Hindistan Şarap Akademisi direktörü: `Hindistan Ermeni şaraplarına açık` - Gündem
19 Aralık 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Քաղոց / Օր : Անահիտ / Ժամ : Խաւարակ

Gündem :

27 Aralık 2017  

​Hindistan Şarap Akademisi direktörü: `Hindistan Ermeni şaraplarına açık`

​Hindistan Şarap Akademisi direktörü: `Hindistan Ermeni şaraplarına açık` ​Hindistan Şarap Akademisi direktörü: `Hindistan Ermeni şaraplarına açık`
Hindistan Şarap Akademisi direktörü Subhash Arora, Hindistan'da Ermeni şaraplarının fuarında, ülkesinin yüzyıllık tarihi ve geleneklerine sahip olan Ermeni şaraplarına açık olduğunu söyledi.

Ermenistan Tarım Baknalığı Enformasyon ve Halkla ilişkiler dairesinden alınan bilgiye göre Hindistan'da Ermeni şarapları fuarı Ermenistan şarapçılık fonu ve Hindistan'ın Yerevan büyükelçiliği tarafından organize edildi.

Fonu temsilcisi Syuzanna Mkrtchyan Ermeni şarabın tarihi, gelenekleri, şarapçılığın modern teknolojileri ve fonun faaliyeti hakkında bir sunum yaptı.

Ermenistan'ın Hindistan Büyükelçisi Armen Martirosyan özellikle Ermeni şarapların ihracatı alanında Ermenistan-Hindistan ekonomik ilişkilerinin geliştirilmesinin önemi hakkında konuştu. Martirosyan Ermeni şaraplarının Hindistan piyasasına girme büyük potansiyele sahip olduğunu belirtti.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+