​Ermenistan Cumhurbaşkanlığı adayı Lübnan’da temaslarda bulundu - Gündem
24 Ocak 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Արաց / Օր : Լուսնակ / Ժամ : Շանթակող

Gündem :

27 Şubat 2018  

​Ermenistan Cumhurbaşkanlığı adayı Lübnan’da temaslarda bulundu

​Ermenistan Cumhurbaşkanlığı adayı Lübnan’da temaslarda bulundu ​Ermenistan Cumhurbaşkanlığı adayı Lübnan’da temaslarda bulundu
İktidardaki Ermenistan Cumhuriyetçi Partisi’nin Ermenistan Cumhurbaşkanlığı adayı Armen Sargsyan 25 Şubat’ta Lübnan Ermeni toplumunun önde gelen temsilcileri ve siyaset adamları ile görüştü.

Ermenistan’ın Lübnan Büyükelçiği’nde organize edilen görüşmede Ermeni Devrimci Federasyonu (Taşnak Partisi) Sosyal Demokrat Hınçak Partisi, Ermeni Demokrat Liberal Parti yöneticilerinin, Lübnan Parlamentosunun Ermeni vekillerinin ve Lübnan Hükümetinin Ermeni üyelerinin katıldığı görüşmede Ermenistan iç ve dış politikasının yanısıra Ermeni kimliğinin korunmasına dair birçok acil sorunlar da ele alındı.

Armen Sargsyan Ermenistan’ın önündeki zorluklarının aşması, ülkenin normal gelişimi, Ermeni topluluklarının birleşmesinin sağlaması ile ilgili vizyonunu sundu. Cumhurbaşkanlığı adayı atılacak adımaları ve gündemde olan öncelikleri detaylı bir şekilde anlattı.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+