Kadıköy Kaymakamı Sayın Dr. Mustafa Özarslan Kadıköy Surp Takavor Kilisesi’ni ziyaret etti - Gündem
22 Nisan 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Ահեկան / Օր : Կորդուիք / Ժամ : Ծայգն

Gündem :

01 Mayıs 2018  

Kadıköy Kaymakamı Sayın Dr. Mustafa Özarslan Kadıköy Surp Takavor Kilisesi’ni ziyaret etti

Kadıköy Kaymakamı Sayın Dr. Mustafa Özarslan Kadıköy Surp Takavor Kilisesi’ni ziyaret etti Kadıköy Kaymakamı Sayın Dr. Mustafa Özarslan Kadıköy Surp Takavor Kilisesi’ni ziyaret etti
Kadıköy Kaymakamı Sayın Dr. Mustafa Özarslan dün saat 17.30-da Kadıköy Surp Takavor Kilisesi’ni ziyaret etti ve kilise Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Arman Bükücüyan ile görüştüler. Sayın Kaymakam Dr. Özarslan vuku bulan son nahoş olayla ilgilenerek olayın aydınlatılması için yapılan incelemeler hakkında bilgi edindiler. Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Bükücüyan güvenlik görevlilerinin gösterdikleri yakın ilgiye ve özellikle de olayın aydınlatılmasında sarfettikleri çabalar için teşekkür etti.

Kaymakam Sayın Özarslan telefonla İçişleri Bakanı Sayın Süleymen Soylu’ya bağlandı. Sayın Bakan Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı’na vuku bulan olayla ilgili üzüntülerini belirttiler. Devlet organlarının olayı yakından ve dikketle takip ettiklerine ve gerekli ayrıntılı incelemelerin hassasiyetle sürüdürüleceğine dair güvence verdiler.

Sayın İçişleri Bakanı ile yapılan görüşmeden sonra Sayın Kaymakam İstanbul Valisi Sayın Vasip Şahin ile telefonla bağlandı. İstanbul Valisi Sayın Vasip Şahin Bay Bükücüyan’la yaptığı görüşmede üzüntülerini belirterek, Vakıf Yönetim Kurulu üyeleri ve kilise cemaatine geçmiş olsun dileğinde bulundular.

Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Vakıf Yönetim Kurulu ve kilise cemaati adına Devletimizin yüksek düzeydeki görevlileri tarafından gösterilen yakın ilgiye teşekkürlerini sundu ve toplum yararına yapacakları hizmetlerde kendilerine başarılar diledi.


Bu haber fa.....k kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+