Ermeni oyuncu Christian Bale ve Silvester Stalone ile projelerini anlattı - Gündem
25 Nisan 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Ահեկան / Օր : Ցրօն / Ժամ : Այգ

Gündem :

16 Mayıs 2018  

Ermeni oyuncu Christian Bale ve Silvester Stalone ile projelerini anlattı

Ermeni oyuncu Christian Bale ve Silvester Stalone ile projelerini anlattı Ermeni oyuncu Christian Bale ve Silvester Stalone ile projelerini anlattı
Hollywood’da ünlü Ermeni oyuncu Roman Mitichyan Ermenistan’da yaşanan kadife devrim günlerinde yakın arkadaşı olan ünlü rock grubu System of A Down (SOAD) solisti Serj Tankian ile Ermenistan’daydı. Ermenistan merkezli News.am’e konuşurken Ermenistan’a gelişini, kariyeri ile ilgili detaylar anlattı.

Serj Tankian ile Yerevan’da devam eden protestolara katılmak üzere Ermenistan’a geldiğini dile getiren Mitichyan, havalimanında Ermeni vatandaşların coşkulu karşılamasından çok etkilendiğini vurguladı.

Amerikada’yken arkadaşı Tankian ile gece gündüz Ermenistan’daki gelişmelerini takip ettiğini söyleyen Ermeni oyuncu “Protestoların lideri Nikol Paşinyan beni ve Tankian’ı Ermenistan’a davet edince yaşananların sadece bir devrim değil yeni Ermenistan’ın parlak geleceği olduğunu anladım” ifadesini kullandı.

Kariyeri ve yeni rollerinden söz eden Mitichyan “Christian Bale’in baş rolünü oynadığı Dick Cheney hakkında yeni komedinin çalışmaları sona erdi. Bu film Bale ile çalıştığım 2. projedir. Adam Mckay’ın yönetmenliğini üstlendiği filmde çok büyük isimler yer aldı. Beni başka projelerde de göreceksiniz. Birisi Silvester Stalone ile “Escape Plan 2” filmi. Jammy Fox ile de projemiz var” dedi.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+