Sarkisyan`dan Aznavour`a doğum günü mesajı: `` Şiir ve şarkılarınızla yetiştik`` - Gündem
25 Haziran 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Ցրօն / Ժամ : Բաւական

Gündem :

23 Mayıs 2018  

Sarkisyan`dan Aznavour`a doğum günü mesajı: `` Şiir ve şarkılarınızla yetiştik``

Sarkisyan`dan Aznavour`a doğum günü mesajı: `` Şiir ve şarkılarınızla yetiştik`` Sarkisyan`dan Aznavour`a doğum günü mesajı: `` Şiir ve şarkılarınızla yetiştik``
Dün Fransan’ın en büyük müzik efsanelerinden biri olan Ermeni Şarkıcı Charles Aznavour'un doğum günü. Çağımızın en önemli müzik insanlarından biri, usta sanatçı Charles Aznavour 94 yaşını geride bırakıyor.

Ermenistan Cumhurbaşkanı Armen Sarkisyan doğum günü dolayısıyla Charles Aznavour’a bir kutlama mesajı gönderdi.

Cumhurbaşkanının mesajı şöyle:

“Sevgili Maestro,
Doğum gününüz vesilesiyle sizi içten tebrik ediyorum. Tebriklerime eşim ve çocuklarım da katılıyor. Biliyorsunuz, şiir ve şarkılarınızla yetiştik, Charles gibi sevdik, yaşadık ve acı çektik. Çocukluktan beri siz akıl ve ruhumuzu etkilediniz. Sayenizde Fransa’yı sevdik.

Ruh ve gönül birleşimi olarak yarattığınız sanat, seyircilerinizin önünde, ayrılmak istemedikleri bir Aznavour dünyası açıyor. Bizzat ben konserlerinizde ve sizinle görüşmelerimizde şu duyguları hissetmişim. Milyonlarca insan için hayatseverlik ve iyimserliğin simgesisiniz. Siz onları kendi güçleri ve geleceklerine yönelik umut ve inanç veriyorsunuz. Bu çok değerli bir misyon.

Bir kez daha doğum gününüzde sizi kutluyor, hızlı bir iyileşme ve sahneye dönüş diliyorum.’’Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Çok Okunan Haberler

Anket Tüm Anketler

+