​Amerikan Ermeni Asamblesi`nden yeni digital platform - Gündem
20 Haziran 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Արագած / Ժամ : Կամաւօտ

Gündem :

02 Haziran 2018  

​Amerikan Ermeni Asamblesi`nden yeni digital platform

​Amerikan Ermeni Asamblesi`nden yeni digital platform ​Amerikan Ermeni Asamblesi`nden yeni digital platform
Merkezi Washington DC’de bulunan Amerikan Ermeni Asamblesi (AAA), Ermenistan ve dünya Ermenilerine dair günlük haberlerin ve analizlerin toplandığı, geniş bir haber ve bilgi kaynağı oluşturmak amacıyla "Ermenistan 360" (www.armenia360.com) sitesini hayata geçirdi.

Sitede, önemli bir ihtiyacın karşılanmasına yardımcı olmak amacıyla Ermeni kurum ve kuruluşlarının detaylı listeleri ve iletişim bilgilerine de yer verildi. Siteye ücretsiz üye olanlar, elektronik e-posta adreslerine yollanacak günlük bültenler ile Ermeni dünyası ile ilgili haberleri yakından takip edebilecek.

"Bu proje çeşitli amaçlara ulaşmak için tasarlandı. Site Ermeni meseleleriyle ilgili bilgilere ulaşmak isteyenlere merkezi bir platform sunmanın yanı sıra, kurumsal bağlantılara ulaşmak için de çok uygun.” diyen Amerikan Ermeni Asamblesi Eş Başkanı Van Krikorian, Ermeni toplumunda derin ayrılıklara yol açan siyasi duruşlardan uzak durularak objektif bir haber sitesi tasarlamaya çalıştıklarını belirtiyor.

Ermeni Asamblesi Eş Başkanı Anthony Barsamian ise, proje ile daha çok ülkeye ve kişiye ulaşabileceğini söylüyor. "Ermenistan 360, geçmişte sınırlı sayıda dinleyici kitlesine sahip olan gazetecilere ve yayıncılara, artık daha fazla okuyucuya ulaşma fırsatı sunacaktır" diyen Barsamian sadece Ermenistan ya da Karabağ (Artsakh), değil Türkiye ile ilgili haberlere de siteden ulaşılacağını belirtiyor.
Bu haber ag.....s kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Çok Okunan Haberler

  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay

Anket Tüm Anketler

+