​Avrora İnsani Girişimi’nin resmi etkinlikler 9-10 Haziran`da Ermenistan`da yapılacak - Gündem
25 Haziran 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Ցրօն / Ժամ : Կամաւօտ

Gündem :

05 Haziran 2018  

​Avrora İnsani Girişimi’nin resmi etkinlikler 9-10 Haziran`da Ermenistan`da yapılacak

​Avrora İnsani Girişimi’nin resmi etkinlikler 9-10 Haziran`da Ermenistan`da yapılacak ​Avrora İnsani Girişimi’nin resmi etkinlikler 9-10 Haziran`da Ermenistan`da yapılacak
Avrora İnsani Girişimi’nin birinci ödül töreni, 9 Haziran 2018 tarihinde Ermenistan’ın baskenti Yerevan’daki Tumo Yaratıcı Teknolojiler Merkezinde gerçekleştirilecek. Törende 2018’de “Avrora” Ödülüne layık görülen üç isim olan Kyaw La Aung, Sunitha Krishnan ve Tomas Gonzalez Castillo ödüllendirilecek.

Törenin ikinci kısmı Yerevan’dan 30 kilometre uzakta, Ararat Dağı’na mümkün olduğu kadar yakın bir noktada sabah saatlerinde yapılacak. “Gündoğumu” anlamına gelen ve insanlığın yenıden uyanışını sembolize eden “Avrora” (Ermenice “Arşaluys”) 2018 ödül sahibinin ismi güneşin doğduğu saatlerinde açıklanacak.

10 Haziran’da ise Eski El Yazmaları Enstitüsü Matenadaran’da, “Avrora” ödül sahibinin ismi “Hümanistler Defterine” kaydedilecek. Bu deftere her yıl “Avrora” kahramanlarının ve ödül sahiplerinin isim ve hikayeleri yazılıyor.

Son olarak 10 Haziran’da Aleksandr Spendiaryan Milli Opera ve Bale Tiyatrosun’da “Avrora 2018” ödül sahibinin şerefine düzenlenecek olan son etkinlik gerçekleştiriecek.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Çok Okunan Haberler

Anket Tüm Anketler

+