Ünlü blogger Lapşin Washington`da Ermenistan Cumhurbaşkanı ile tanıştı - Gündem
25 Nisan 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Ահեկան / Օր : Ցրօն / Ժամ : Այգ

Gündem :

27 Haziran 2018  

Ünlü blogger Lapşin Washington`da Ermenistan Cumhurbaşkanı ile tanıştı

Ünlü blogger Lapşin Washington`da Ermenistan Cumhurbaşkanı ile tanıştı Ünlü blogger Lapşin Washington`da Ermenistan Cumhurbaşkanı ile tanıştı
Karabağ’ı ziyaret ettiği için Azerbaycan’da 7 ay tutuklu bulunduğundan sonra serbest bırakılan ünlü Rusya'lı blogger Aleksandr Lapşin Vashington'da Ermenistan Cumhurbaşkanı Armen Sarkisyan ile tanıştı. Lapşin Sarkisyan ile fotoğrafını facebook sayfasından paylaştı.

Fotoğrafı yorumlayan Lapşin ''Washington'da Ermenistan Cumhurbaşkanı Armen Sarkisyan ile tanıştım. Sarkisyan çok sevinçli bir insandı ve liderlere özgü kibri de yoktu” diye yazdı.

Sözüne devam eden Lapşin “Yarın Azerbaycan medyasında şu satırlara bekleriz “Lapşin kesinlikle satılmış. Galip Petrolistan’ın (Azerbaycan) istihbaratı Ermenistan Cumhurbaşkanı ile çektiği fotoğrafını bulmayı başardı, demek ki o kesin Taşnaklar’dan para almış” ifadelerini kullandı.

Hatırlanacağı üzere, Rusya ve İsrail vatandaşlığı olan ünlü blogger Aleksandr Lapşin, Aralık 2016'da Azerbaycan talebiyle Minsk'te gözaltına alınmıştı. Dağlık Karabağ'ı ziyaret ettiği iddiasıyla Azerbaycan'ın kara listesine dahil edildiği öğrenilen Lapşin, Şubat 2017'de Azerbaycan'a iade edilerek cezaevine sevkedilmişti. 7 ay hapiste kaldıktan sonra Azerbaycan Cumhurbaşkanı tarafından af edildiği açıklanan Lapşin, İsrail'e iade edildi.


Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+