​Ermenistan başbakanı ABD’li iş adamı Alexis Ohanian’ı kabul etti - Gündem
19 Nisan 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Ահեկան / Օր : Անահիտ / Ժամ : Ծայգն

Gündem :

28 Haziran 2018  

​Ermenistan başbakanı ABD’li iş adamı Alexis Ohanian’ı kabul etti

​Ermenistan başbakanı ABD’li iş adamı Alexis Ohanian’ı kabul etti ​Ermenistan başbakanı ABD’li iş adamı Alexis Ohanian’ı kabul etti
Ermenistan başbakanı Nikol Paşinyan ünlü ABD’li Ermeni iş adamı, sosyal medya portalı Reddit'in kurucularından Alexis Ohanian’ı kabul etti.

Kısa bir ziyaret için Ermenistan’da bulunan Ohanian ile görüşmesi hakkında Facebook sayfasında yaptığı bir paylaşımla bildiren Paşinyan şunları yazdı: “Bugün Başbakanlıkta Alexis Ohanian ile görüştüm. Ohanian Ermenistan’da yaşanan şiddetsiz kadife devrimi konuşurken “Ermeni olduğum için hiç bu kadar gurur duymamıştım” dedi.”

Başbakanlığın Halkla İletişim Dairesi’nden yapılan açıklamaya göre görüşmede Paşinyan, Ohanian’ın ve Ermenistan dışında yaşayan her Ermeninin elde ettiği başarılardan gurur duyduğunu vurguladı.

Muhatapların BT sektöründe işbirliği ve Ohanian’ın Ermenistan’da faaliyet gösterme olanakları ile ilgili konular ele aldıkları bildirildi.

Alexis Ohanian kimdir?

1983 yılı doğumlu ABD’li Ermeni Alexis Ohanian Reddit sosyal medya portalının kurucularından biridir. 2017 yılında Ohanian dünyaca ünlü ABD'li tenisçi Serena Williams ile evlendi. Çiftin Alexis Olympia Ohanian adında bir kız çocuğu var.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+