​Ermeni müzisyen Hayko Cepkin, katılacağı festival alanına paraşütle inecek - Gündem
25 Haziran 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Ցրօն / Ժամ : Բաւական

Gündem :

21 Ağustos 2018  

​Ermeni müzisyen Hayko Cepkin, katılacağı festival alanına paraşütle inecek

​Ermeni müzisyen Hayko Cepkin, katılacağı festival alanına paraşütle inecek ​Ermeni müzisyen Hayko Cepkin, katılacağı festival alanına paraşütle inecek
Ermeni müzisyen Hayko Cepkin, Zeytinli Rock Festivali'ne katılmak için festival alanına paraşütle inecek. Böylece ünlü müzisyen, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve projelendirdiği “festivale paraşütle inme” hayalini gerçekleştirmiş olacak.

Edremit'te 29 Ağustos - 2 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Zeytinli Rock Festivali'nde konser verecek Cepkin, sahne alacağı 2 Eylül Pazar günü bin metre yükseklikten uçaktan atlayarak ve paraşütle festival alanına inerek dünyada bir ilk gerçekleştirecek.

Kendisini realist bir hayalpereste benzettiğini söyleyen sanatçı, "Hayatımı hep hedeflediğim doğrultuda planlı, programlı ve disiplinli bir çizgide yürüttüm. Başarıda şans faktörüne inanmadığım için hep daha iyisi için çalıştım. Bu sayede yıllardır sevenlerime ve kendime karşı verdiğim sözleri tutabildim. Şimdi bu sözlerden birini daha gerçekleştirme zamanı.

Sevenlerimin heyecandan çarpan kalbi ve duaları beni bu performansta da dimdik ayakta tutacaktır, buna eminim. Bu proje Türk Hava Kurumu'nun uçağı, pilotları ve teknik yer ekibi, yani kısacası bir fiil desteği ve sponsorluğu ile gerçekleşecektir" dedi.

Daha önce TSK ve Türk Hava Kurumu ile rekorlara imza atan ve hedef şampiyonluğu da bulunan Hayko Cepkin, müzisyen kimliğinin yani sıra extreme sporlara olan ilgilisi ile de biliniyor.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Çok Okunan Haberler

Anket Tüm Anketler

+