​Ermeni futbol yıldızı Henrikh Mkhitaryan kendisine ve takımına yönelik eleştirilere yanıt verdi - Spor
19 Ekim 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4512 / Ամիս : Սահմի / Օր : Անահիտ / Ժամ : Ճառագայթեալ

Spor :

25 Ağustos 2018  

​Ermeni futbol yıldızı Henrikh Mkhitaryan kendisine ve takımına yönelik eleştirilere yanıt verdi

​Ermeni futbol yıldızı Henrikh Mkhitaryan kendisine ve takımına yönelik eleştirilere yanıt verdi ​Ermeni futbol yıldızı Henrikh Mkhitaryan kendisine ve takımına yönelik eleştirilere yanıt verdi
Ermenistan milli futbol takımının ve İngiltere’deki Arsenal kulübünün orta saha oyuncusu Henrikh Mkhitaryan kendisine ve genel olarak Arsenal takımına yönelik eleştirilere değinerek “Ben zaten kendimi en çok eleştirenlerden biriyim ve daha fazla eleştirilere gerek duymuyorum. Kendi kulübüme ne verebileceğimi ve kulübün bana ne vereceğini çok iyi biliyorum. Bilmiyorum insanlar niye bu kadar çok eleştiriyorlar. Ben eleştirilere dikkat etmiyorum, çünkü iyi yada kötü oynadığımı ben anlıyorum” dedi.

Arsenal’in yeni teknik direktörü konusunda Mkhitaryan onun taleplerine ve oyun felsefesine uyum sağlamaya çalıştıklarını belirtti.

Ermeni futbol yıldızı, “Yeni sezon başlangıcı çok zor geçti. Biz Manchester City, Chelsea gibi güçlü takımlarla oynadık, fakat Premier League’de zayıf rakipler zaten yok. Bu futboldur. Biz olumlu yaklaşım sergilemeliyiz, çok çalışmalıyız ve bu durumda iyi sonuçlar kendilerini fazla bekletmezler” diye konuştu.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+