​Ermenistan Dışişleri Bakanı New York’ta Amerikan Yahudi Komitesi temsilcileriyle görüştü - Gündem
27 Mayıs 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Մարերի / Օր : Վահագն / Ժամ : Հոթապեալ

Gündem :

30 Eylül 2018  

​Ermenistan Dışişleri Bakanı New York’ta Amerikan Yahudi Komitesi temsilcileriyle görüştü

​Ermenistan Dışişleri Bakanı New York’ta Amerikan Yahudi Komitesi temsilcileriyle görüştü ​Ermenistan Dışişleri Bakanı New York’ta Amerikan Yahudi Komitesi temsilcileriyle görüştü
Ermenistan Dışişleri Bakanı Zohrab Mnatsakanyan 27 Eylül tarihinde New York’ta Amerikan Yahudi Komitesi temsilcileriyle bir araya geldi.

Bununla ilgili açıklamada bulunan Dışişleri Bakanlığı medya ve kamu diplomasisi idaresinin sunduğu bilgilere göre görüşme sırasında Ermenistan-İsrail işbirliğiyle ilgili fikir alışverişinde bulunarak taraflar ilişkileri geliştirmek açısından büyük bir potansiyelin var olduğunu vurguladılar.

Görüşmede ABD’deki Ermeni ve Yahudi cemaatleri arasında mevcut olan işbirliğine ve ileriye yönelik perspektiflere değinilip, aynı zamanda uluslararası son gelişmeler de değerlendirildi.

Dışişleri Bakanı Mnatsakanyan Yahudi cemaati temsilcilerine Ermenistan’daki demokratik gelişmelerini ve soykırımların, insanlığa karşı suçların önlemesi açısından uluslararası gündeminde Ermenistan’ın girişimlerini de anlattı.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+