​Azerbaycan’lı sporcu Ermenistan Başbakanının fotoğrafını beğendiğinden dolayı özür diledi - Spor
28 Ekim 2020 - Հակական տոմար - Տարի : 4513 / Ամիս : Սահմի / Օր : Սիմ / Ժամ : Զօրացեալ

Spor :

04 Ekim 2018  

​Azerbaycan’lı sporcu Ermenistan Başbakanının fotoğrafını beğendiğinden dolayı özür diledi

​Azerbaycan’lı sporcu Ermenistan Başbakanının fotoğrafını beğendiğinden dolayı özür diledi ​Azerbaycan’lı sporcu Ermenistan Başbakanının fotoğrafını beğendiğinden dolayı özür diledi
Azerbaycan Futbol U21 Milli takımı oyuncusu Renat Dadaşov Instagram’da Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan’ın fotoğrafını beğendikten sonra bu hareketten dolayı açıklama yapmak zorunda kaldı.

Dadaşov azerisport.com sitesine yaptığı açıklamalarda Nikol Paşinyan’ın fotoğrafını İnstagram’da paylaşan Ermeni hiphopçü Levo ile aynı okulda okuduğunu dile geitrerek onun paylaştığı Paşinyan fotoğrafını tesadüfen beğendiğini ifade etti.

Ağır bir suç işlemiş gibi tövbe eden sporcu “Bu tesadüfen oldu. Bunu yapmamalıydım. Nasıl olduğunu anlamadım. Fotoğraftaki adamın kim olduğunu da bilmiyordum.” diye kendini savunmaya çalıştı.

Röportajı gerçekleştiren gazetecinin “Bu hareket Milli takımında kariyerinizi etkileyecek diye korkmuyor musunuz?” sorusuna sporcu tekrar bunun bir yanlışlık olduğunu vurgulayarak “Benim nasıl bir insan olduğumu herkes biliyor. Ben Azeri’yim ve bundan dolayı gurur duyuyorum. Yaptığıma çok pişmanım, özür diliyorum” diye cevapladı.

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
Bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.
+