​Paris`te 2019 yılında Aznavur hatırasına büyük bir hayırsever konser düzenlenecek - Gündem
20 Ağustos 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4512 / Ամիս : Նավասարդ / Օր : Արագած / Ժամ : Առագոտ

Gündem :

25 Ekim 2018  

​Paris`te 2019 yılında Aznavur hatırasına büyük bir hayırsever konser düzenlenecek

​Paris`te 2019 yılında Aznavur hatırasına büyük bir hayırsever konser düzenlenecek ​Paris`te 2019 yılında Aznavur hatırasına büyük bir hayırsever konser düzenlenecek
İsviçre Ulusal TV-Radyo Yayın Şirketine (RTS) verdiği mülakatta Ermenistan Cumhurbaşkanı Armen Sarkisyan Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile ‘muhtemelen 2019 yılında’ Charles Aznavur’a adanmış büyük bir hayırsever konseri düzeltmeye planladıklarını belirtti.

Sarkisyan Emmanuel ve Brigitte Macronlar’la Yerevan’da Aznavur şarkılarından söylediklerini hatırlatarak bir çok şarkıcı ve oyuncu olacağını söyledi.

“Ben ve Emmanuel Macron hanımlarımızla Charles Aznavur’un müzesi ve konutunu ziyaret ettik. Emmanuel Macron’u bir yılda Paris’te Charles Aznavur hatırasına büyük bir hayırsever konser düzelmeye önerdim. Umarım konser 2019 yılın Ekim ayında olacak. Konsere dünyaca ünlü oyuncular ve şarkıcılar davet edilecekler. kendi sanatını büyük onurla sunmaya hazır bulunan bir grup arkadaşlarımla konuştum” diye ifade etti.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+