​Ermenistan’da Soros’un faaliyetlerini durdurmak için imza kampanyası - Gündem
22 Ocak 2021 - Հակական տոմար - Տարի : 4513 / Ամիս : Արաց / Օր : Կորդուիք / Ժամ : Հրակաթն

Gündem :

02 Aralık 2018  

​Ermenistan’da Soros’un faaliyetlerini durdurmak için imza kampanyası -

​Ermenistan’da Soros’un faaliyetlerini durdurmak için imza kampanyası ​Ermenistan’da Soros’un faaliyetlerini durdurmak için imza kampanyası

Ermenistan’da “Halkın sesi” sivil toplum örgütü Soros’un Ermenistan’daki uzantılarını ve onların faaliyetlerini durdurmak için imza kampanyası başlatacağını açıkladı.

Örgüt Başkanı Arman Ghukasyan’a göre ABD de dahil olmak üzere birçok ülkede Soros'un meşhur Açık Toplum Vakıfları’nın kapatılmasına yönelik adımlar atılıyor ve imza kampanyaları düzenleniyor.

Ghukasyan, Soros’un dünyanın birçok yerinde kötü şöhrete sahip olduğunu ifade ederek Avrupa Parlamentosu’nun bazı milletvekillerinin Soros tarafından finance edilip Açık Toplum Vakıfları’nın lobbyingini gerçekleştirdiklerini de vurguladı.

Ghukasyan’a göre Ermenistan’da bazı sivil toplum örgütleri Soros’un vakıflarından finance ediliyor, faaliyetlerini ve hedeflerini ona göre şekillendiriyorlar. “Halkın sesi” sivil toplum örgütü Başkanı Açık Toplum Vakıfları’nın Ermenistan ofisine açık mektup yazacaklarını da bildirdi.
Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
Bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.
+