​Ermenistan’da Soros’un faaliyetlerini durdurmak için imza kampanyası - Gündem
16 Temmuz 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Մանի / Ժամ : Շանթակող

Gündem :

02 Aralık 2018  

​Ermenistan’da Soros’un faaliyetlerini durdurmak için imza kampanyası

​Ermenistan’da Soros’un faaliyetlerini durdurmak için imza kampanyası ​Ermenistan’da Soros’un faaliyetlerini durdurmak için imza kampanyası
Ermenistan’da “Halkın sesi” sivil toplum örgütü Soros’un Ermenistan’daki uzantılarını ve onların faaliyetlerini durdurmak için imza kampanyası başlatacağını açıkladı.

Örgüt Başkanı Arman Ghukasyan’a göre ABD de dahil olmak üzere birçok ülkede Soros'un meşhur Açık Toplum Vakıfları’nın kapatılmasına yönelik adımlar atılıyor ve imza kampanyaları düzenleniyor.

Ghukasyan, Soros’un dünyanın birçok yerinde kötü şöhrete sahip olduğunu ifade ederek Avrupa Parlamentosu’nun bazı milletvekillerinin Soros tarafından finance edilip Açık Toplum Vakıfları’nın lobbyingini gerçekleştirdiklerini de vurguladı.

Ghukasyan’a göre Ermenistan’da bazı sivil toplum örgütleri Soros’un vakıflarından finance ediliyor, faaliyetlerini ve hedeflerini ona göre şekillendiriyorlar. “Halkın sesi” sivil toplum örgütü Başkanı Açık Toplum Vakıfları’nın Ermenistan ofisine açık mektup yazacaklarını da bildirdi.


Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Çok Okunan Haberler

  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay

Anket Tüm Anketler

+