​Ermenistan Başbakanı, Charles Aznavour’un oğlu Nicolas’ı kabul etti - Gündem
19 Eylül 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4512 / Ամիս : Հոռի / Օր : Անահիտ / Ժամ : Երկրատես

Gündem :

20 Şubat 2019  

​Ermenistan Başbakanı, Charles Aznavour’un oğlu Nicolas’ı kabul etti

​Ermenistan Başbakanı, Charles Aznavour’un oğlu Nicolas’ı kabul etti ​Ermenistan Başbakanı, Charles Aznavour’un oğlu Nicolas’ı kabul etti
Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, Charles Aznavour’un oğlu ve ‘Aznavour’ vakfının kurucusu Nicolas Aznavour’u kabul etti.

Paşinyan Nicolas Aznavour’u gördüğünden dolayı mutlu olduğunu ifade ederek onun ilerideki programların Yerevan’la bağlantılı olacağına ümit ettiğini dile getirdi.

Görüşme sırasında Ermenistan Başbakanı Nicolas Aznavour’a “Daha sık görüşme imkanımız olur diye ümit ediyorum. Sizin programlarınız hakkında duymak entersan olur bizim için” dedi.

Nicolas Aznavour ise sıcak ilgiden dolayı teşekkür ederek “Sizi tekrar görmek çok hoştur. Öncelikle Paris ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyoruz. Benim ve ailemin için ne kadar önemli ve heyecan verici olduğunu biliyorsunuzdur” ifadelerini dile getirdi.

Aznavour Paşinyan’a Başbakan seçildiği münasebetiyle tebriklerini de sundu ve kendisinin de Ermenistan’a gelip fazla gürültü çıkarmadan çok önem verdiği Genel seçimlerine katıldığını, oy kullandığını açıkladı.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+