​Barack Obama’nın muhtemel Ermenistan ziyaretiyle ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı - Gündem
02 Mart 2021 - Հակական տոմար - Տարի : 4513 / Ամիս : Մեհեկան / Օր : Հրանդ / Ժամ : Աղջամուղջ

Gündem :

17 Ağustos 2019  

​Barack Obama’nın muhtemel Ermenistan ziyaretiyle ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı -

​Barack Obama’nın muhtemel Ermenistan ziyaretiyle ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı ​Barack Obama’nın muhtemel Ermenistan ziyaretiyle ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı

İleri Teknolojiler Şirketler Birliği (UATE) başkanı Aleksandr Yesayan Ermenistan’da gerçekleştirilmesi öngörülen “WCIT 2019” Uluslararası konferansına ABD eski Devlet Başkanı Barack Obama’nın katılabileceğine dair haberleri doğruladı ve şu an onunla müzakereler sürdürdüklerini açıkladı.,

Aleksandr Yesayan gazetecilerle görüşme sırasında “Evet, artık 4 aydır Barack Obama ofisiyle görüşmeye devam ediyoruz” ifadelerini dile getirdi.

Ermenistan'ın başkenti Yerevan’da 6-9 Ekim tarihinde düzenlenecek “WCIT 2019” Uluslararası konferansın 10 esas konuşmacılarından 5 kişini ismi belli.

Aleksandr Yesayan’a göre çok yakında diğer konuşmacıların isimleri de belli olacak. Onların arasında açılışını yapacak kişinin ismi de olacak. Gelişmiş teknolojiler şirketler birliği (UATE) başkanı bu bağlamda daha çok sürprizler olacağını da ifade etti.

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
Bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.
+