​Kim Kardashian Ermenistan’a geliyor - Gündem
21 Eylül 2020 - Հակական տոմար - Տարի : 4513 / Ամիս : Հոռի / Օր : Գրգոռ / Ժամ : Խաւարակ

Gündem :

10 Eylül 2019 - Bu haber 333 kez okundu.  

​Kim Kardashian Ermenistan’a geliyor

​Kim Kardashian Ermenistan’a geliyor ​Kim Kardashian Ermenistan’a geliyor
Ermeni asıllı ABD'li şov yıldızı Kim Kardashian-West, Ermenistan’ın başkenti Yerevan’da düzenlenecek 23. WCIT 2019 IT Dünya Konferansına özel açılış konuşmacısı ve panelist olarak katılacak.

Dünyanın en prestijli bilişim etkinliklerinden biri WCIT 2019, 6-9 Ekim tarihlerinde Yerevan'da gerçekleşecek. Kim Kardashian-West, “Fikir Piyasası” panelinde konuşacak.

"Fikirler Piyasası’’ paneli sırasında yapacağı konuşmanın ardından, Kim Kardashian-West röportaj verecek, daha sonra tartışmaya devam etmek için Ermeni “PicsArt” şirketi müdürü Hovhannes Avoyan’ın da aralarında olduğu diğer panelistlere katılacak.

WCIT 2019 Organizasyon Kurulu Başkanı Aleksandr Yesayan etkinliğin gündemini oluştururken cesur ve olağandışı bir yaklaşım benimsediklerini dile getirirerek “240 milyondan fazla takipçisi olan Kim Kardashian-West, sosyal medya dünyasında en etkili kişilerden biridir. Olağanüstü başarılı bir kadın işadamı, ve bu alanda öncü olarak Kim Kardashian-West'in önemli ve ilginç bir söz sahibi olacağına inanıyoruz” dedi.Bu haber erm....ber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı ve yazarına ait olup,
Bolsohays.com sitesi haber hakkına herhangi bir görüş üstlenmemektedir.
+