İtalyan futbol hakemi Collina kendisinin yasadışı yollardan Ermeni çocuklar evlat ettiğini iddia ede - Gündem
25 Haziran 2021 - Հակական տոմար - Տարի : 4513 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Ցրօն / Ժամ : Հոթապեալ

Gündem :

08 Aralık 2019  

İtalyan futbol hakemi Collina kendisinin yasadışı yollardan Ermeni çocuklar evlat ettiğini iddia ede -

İtalyan futbol hakemi Collina kendisinin yasadışı yollardan Ermeni çocuklar evlat ettiğini iddia ede İtalyan futbol hakemi Collina kendisinin yasadışı yollardan Ermeni çocuklar evlat ettiğini iddia eden haberlerden şaşırdı

Ünlü İtalyan futbol hakemi Pierluigi Collina yasadışı yollardan Ermeni çocuğu evlat edindiğini iddia eden haberlerle ilgili büyük şaşkınlığını ifade etti.

Collina bu konuyla ilgili artık yetkili makamlarına başvurduğunu duyurdu. Pierluigi Collina yaptığı açıklamada “Ben bu haberi okuyunca şok oldum. Yasal yollarla çocuk edinmek isteyen insanlara büyük saygım var. Fakat ne ben, ne de eşim asla böyle bir şey düşünmedik. Benim ismimin böyle bir olayda geçtiğini hayal bile edemiyorum” sözlerini dile getirdi.

Hatırlanacağı üzere Ermeni medyasında yer alan bazı iddialara göre ünlü İtalyan futbol hakemi Pierluigi Collina Ermenistan yasalarına aykırı bir şekilde, yasadışı yollardan Ermeni çocuklarını evlat edinenler arasındadır. Gazetelerden birine verdiği röportaj sırasında Ermenistan Ulusal Güvenlik eski müdürü Artur Vanetsyan bu konu hakkında açıklamalarda bulunmuştu.

Bu haber ermenihaber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı (ermenihaber) ve yazarına ait olup,
Bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.
+