İtalyan futbol hakemi Collina kendisinin yasadışı yollardan Ermeni çocuklar evlat ettiğini iddia ede - Gündem
02 Nisan 2020 - Հակական տոմար - Տարի : 4512 / Ամիս : Արեգ / Օր : Հրանդ / Ժամ : Կամաւօտ

Gündem :

08 Aralık 2019  

İtalyan futbol hakemi Collina kendisinin yasadışı yollardan Ermeni çocuklar evlat ettiğini iddia ede

İtalyan futbol hakemi Collina kendisinin yasadışı yollardan Ermeni çocuklar evlat ettiğini iddia ede İtalyan futbol hakemi Collina kendisinin yasadışı yollardan Ermeni çocuklar evlat ettiğini iddia eden haberlerden şaşırdı
Ünlü İtalyan futbol hakemi Pierluigi Collina yasadışı yollardan Ermeni çocuğu evlat edindiğini iddia eden haberlerle ilgili büyük şaşkınlığını ifade etti.

Collina bu konuyla ilgili artık yetkili makamlarına başvurduğunu duyurdu. Pierluigi Collina yaptığı açıklamada “Ben bu haberi okuyunca şok oldum. Yasal yollarla çocuk edinmek isteyen insanlara büyük saygım var. Fakat ne ben, ne de eşim asla böyle bir şey düşünmedik. Benim ismimin böyle bir olayda geçtiğini hayal bile edemiyorum” sözlerini dile getirdi.

Hatırlanacağı üzere Ermeni medyasında yer alan bazı iddialara göre ünlü İtalyan futbol hakemi Pierluigi Collina Ermenistan yasalarına aykırı bir şekilde, yasadışı yollardan Ermeni çocuklarını evlat edinenler arasındadır. Gazetelerden birine verdiği röportaj sırasında Ermenistan Ulusal Güvenlik eski müdürü Artur Vanetsyan bu konu hakkında açıklamalarda bulunmuştu.Bu haber erm....ber kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Çok Okunan Haberler

Anket Tüm Anketler

+