​Ermenistan Savunma Bakanlığı uyarıyor: Azerbaycan’dan hackerler Ermeni sayfalarından dezenformasyon - Gündem
07 Nisan 2020 - Հակական տոմար - Տարի : 4512 / Ամիս : Արեգ / Օր : Աստղիկ / Ժամ : Առագոտ

Gündem :

21 Mart 2020  

​Ermenistan Savunma Bakanlığı uyarıyor: Azerbaycan’dan hackerler Ermeni sayfalarından dezenformasyon

​Ermenistan Savunma Bakanlığı uyarıyor: Azerbaycan’dan hackerler Ermeni sayfalarından dezenformasyon ​Ermenistan Savunma Bakanlığı uyarıyor: Azerbaycan’dan hackerler Ermeni sayfalarından dezenformasyon yayıyor[
Ermenistan Savunma Bakanlığının Basın Sekreteri Şuşan Stepanyan kendi Facebook sayfasından yaptığı paylaşımda bazı Ermeni sayfalarından yalan haberler yayıldığını ifade ederek, bunun Azerbaycan’dan hackerler tarafından yapıldığını vurguladı.

Yayılan yalan haberlerde özellikle Artsakh Cumhuriyetinde (Karabağ) yeni koronavirüs salgınının yayıldığını ve birçok askerlerin virüse yakalandığını, hastanelere kaldırıldığını iddia ediliyor.

Azerbaycan’ın bu tür provokasyonlara artık alışık Ermeni toplumuna Savunma Bakanlığı Basın Sözcüsü bir kez daha dikkatli olmalarını tavsiye etti ve panik yapmadan böyle haberler veya sahte kullanıcılar tarafından ortaya atılan yalan iddialar fark ettiklerinde hemen gereken kişilere bildirmelerini söyledi.

Şuşan Stepanyan ‘Bizim askerlerimizin sağlığı yerindedir ve dik durmaya devam ediyorlar’ sözlerini de dile getirdi.Bu haber erm....ber kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Çok Okunan Haberler

  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay

Anket Tüm Anketler

+