​Türkolog Andranik İspiryan: Türkiyeli Ermenilerden gelen yardım, Erdoğan’ın gururunu okşadı ve o, b - Gündem
28 Eylül 2020 - Հակական տոմար - Տարի : 4513 / Ամիս : Հոռի / Օր : Սիմ / Ժամ : Լուսակն

Gündem :

14 Nisan 2020 - Bu haber 153 kez okundu.  

​Türkolog Andranik İspiryan: Türkiyeli Ermenilerden gelen yardım, Erdoğan’ın gururunu okşadı ve o, b

​Türkolog Andranik İspiryan: Türkiyeli Ermenilerden gelen yardım, Erdoğan’ın gururunu okşadı ve o, b ​Türkolog Andranik İspiryan: Türkiyeli Ermenilerden gelen yardım, Erdoğan’ın gururunu okşadı ve o, bir taşla iki kuş vurmak istedi
Türkolog Andranik İspiryan: Türkiyeli Ermenlerden gelen yardım, Erdoğan’ın gururunu okşadı ve o, bir taşla iki kuş vurmak istedi

Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ermenistan’a yaptığı yardım teklifini ‘1in.am’ sitesi muhabirine yorumlayan Türkolog Andranik İspiryan: “Erdoğan’ın Ermenistan’a insani duyguları olduğunu düşünmüyorum” dedi.

Andranik İspiryan’a göre Erdoğan’ın başlattığı “Biz bize yeteriz Türkiyem” milli dayanışma kampanyasına Türkiyeli Ermenilerin de büyük destek verdikleri için Türkiye Cumhurbaşkanı, İstanbul Ermeni Patriğini arayıp minnettarlığını ifade etti. Zira Ermenlerden gelen yardım, Erdoğan’ın gururunu okşadı ve o, bir taşla iki kuş vurmak istedi. Onun için de Ermenistan’a Türkiye’nin yardımını önerdi.

Türkologa göre Türkiye, Ermenistan’ın yardım isteyebileceği ülkeler listesinde ilk sıralarda yer almaz.Bu haber arm.....am kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı ve yazarına ait olup,
Bolsohays.com sitesi haber hakkına herhangi bir görüş üstlenmemektedir.
+