Serj Tankian: SOAD’ın Ermenistan konseri erteleniyor ve 2021’de düzenlenebilir - Kültürel Etkinlik
10 Temmuz 2020 - Հակական տոմար - Տարի : 4512 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Մուրց / Ժամ : Շանթակող

Kültürel Etkinlik :

24 Mayıs 2020  

Serj Tankian: SOAD’ın Ermenistan konseri erteleniyor ve 2021’de düzenlenebilir

Serj Tankian: SOAD’ın Ermenistan konseri erteleniyor ve 2021’de düzenlenebilir Serj Tankian: SOAD’ın Ermenistan konseri erteleniyor ve 2021’de düzenlenebilir
Dünyaca meşhur System of a Down rock grubunun solisti Serj Tankian 2020 yılında Ermenistan’da planlanan konserin ertelendiğini ve muhtemelen 2021 yılında gerçekleştirileceğini duyurdu.

Eğer hayat normale dönse Tankian’ın sözlerine göre konser önümüzdeki yaz düzenlenebilir. Fakat koronavirüs pandemisinin gidişatı daha belli olmadığından dolayı kesin bir tarih belirlemesi mümkün değil.

Tankian ayrıca ‘SOAD rock grubu neden yeni şarkılar kaydetmiyor?’ sorusuna cevaben bunun rock grubu üyeleri için özel bir şey olduğunu ve aynı yöne doğru bakmadan, aynı amacı ve vizyonu paylaşmafdan yeni bir şey yapamayacaklarını dile getirdi.

Bu konuyla ilgili yorumunda Serj Tankian “Biz iyi arkadaşlar olmaya devam ediyoruz, ilişkilerimiz çok iyi, birlikte turlara çıkıyoruz, vakit geçiriyoruz” sözlerine yer verdi.Bu haber erm....ber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı ve yazarına ait olup,
Bolsohays.com sitesi haber hakkına herhangi bir görüş üstlenmemektedir.
+